Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ  про проведення електронних консультацій з громадськістю проекту «Реконструкція нежитлової будівлі по вул. Пушкіна, 4 в смт. Новотроїцьке, Генічеського району, Херсонської області»

 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 про проведення електронних консультацій з громадськістю

проекту «Реконструкція нежитлової будівлі по вул. Пушкіна, 4

в смт. Новотроїцьке, Генічеського району, Херсонської області»

 

  1. Найменування органу, який проводить електронні консультації з громадськістю

Новотроїцька селищна рада

  1. Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення:

проект «Реконструкція нежитлової будівлі по вул. Пушкіна, 4 в смт. Новотроїцьке, Генічеського району, Херсонської області».

  1. Стислий зміст пропозиції, щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення:

Метою розроблення проєкту реконструкції нежитлової будівлі по вул. Пушкіна, 4 в смт. Новотроїцьке, Генічеського району, Херсонської області є відновлення капітальної споруди, розташованої в центрі смт Новотроїцьке та організація простору для активного сімейного відпочинку та дозвілля молоді.

Проект передбачає здійснення реконструкції нежитлової будівлі по вул. Пушкіна, 4 в смт. Новотроїцьке, Генічеського району, Херсонської області з метою створення ___. В рамках реалізації планується організація наступних функціональних зон та опорядження приміщень:

  • тенісний зал;
  • клас позашкільної роботи;
  • скалодром;
  • джамп парк;
  • готельний номер;
  • кафе.

Крім того, у зазначеній будівлі планується облаштування молодіжного ХАБу, на базі якого молодь може цікаво та корисно проводити час, розробляти спільні проєкти, обговорювати актуальні для них теми.

Детальніше:  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ   про...

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88