Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення (громадські слухання) проєкту рішення «Про припинення діяльності Воскресенської початкової школи Новотроїцької селищної ради»

 

 1. Найменування органу, який проводить електронні консультації з громадськістю

Новотроїцька селищна рада

 1. Питання або назва проекту акту, винесеного на обговорення:

проект рішення «Про припинення діяльності Воскресенської початкової школи Новотроїцької селищної ради».

 1. Стислий зміст пропозиції, щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення:

Воскресенська початкова школа Новотроїцької селищної ради розташована в пристосованій будівлі з 1952 року. Має три класних кімнати та приміщення, яке пристосоване під їдальню.

У закладі відсутні: харчоблок (їжа готується в дитячому садку), водопостачання та гаряча вода, огорожа, спортивна зала.

Будівля обігрівається пічним опаленням, провітрюється кватирками (вентиляція відсутня).

У школі навчається 16 учнів, з них у 1 класі – 1 учень, у 2-му – 7 учнів, у 3-му – 3 учня, у 4-му – 5 учнів. Працює 6 працівників. Утримання одного учня в рік:

 • за рахунок освітньої субвенції – 36,5 тис.грн;
 • за рахунок місцевого бюджету – 17,9 тис.грн

Відстань до Чкалівського ліцею -  6 км.

 1. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю

Дія прийнятого рішення поширюватиметься на мешканців с. Воскресенське Новотроїцької селищної територіальної громади.

 

 1. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Наслідками прийняття рішення буде припинення діяльності Воскресенської початкової школи Новотроїцької селищної ради.

 1. Строк, місце, час проведення громадських слухань, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників

Громадське обговорення відбудеться в с.Воскресенське на площі біля Воскресенської початкової школи Новотроїцької селищної ради 15.08.2022 року о 10.00 год. (початок оеєстрації о 09.30 год.)

 1. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень

Електронна скринька для подання пропозицій та зауважень у режимі

електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Письмові пропозиції можна надсилати за адресою: 75300, Херсонська обл., Генічеський район, смт Новотроїцьке, вул.Соборна,73.

Проведення консультацій з громадськістю починається з дати публікації цього повідомлення на офіційному веб-сайті Новотроїцької селищної ради (www. http://ntsr.gov.ua, рубрика  "консультації з громадськістю", підрубрика "публічне громадське обговорення").

Строк подання пропозицій та зауважень: до 01.08.2022 р.

Орієнтовна форма подання пропозицій та зауважень: прізвище, ім'я, по батькові; e-mail (у разі наявності), номер телефону; домашня адреса; суть пропозицій або зауважень.

 1. Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення 

055 48 51126

 1. Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади

СЕМЧАК Яна Ігорівна

 1. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Звіт про результати публічного громадського обговорення буде доведено до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Новотроїцької селищної ради (www. http://ntsr.gov.ua в рубриці "консультації з громадськістю", підрубрика "електронні консультації з громадськістю") не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні проекту рішення «Про припинення діяльності Воскресенської початкової школи Новотроїцької селищної ради».

Примітка:

- пропозиції та зауваження учасників публічного громадського обговорення подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в цьому інформаційному повідомленні;

- інститути громадянського суспільства, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місце знаходження;

 - письмові пропозиції та зауваження інститутів громадянського суспільства повинні бути підписані відповідною уповноваженою особою;

- анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Відділ організаційної та інформаційно-правової роботи Новотроїцької селищної ради

 

Детальніше: ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88