Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 07-24-2020 Переглядів: 621
Карецького Артема Геннадійовича - спеціаліста юрисконсульта В цей дорогий для серця деньБажаєм ...
Вітаємо!
Розміщено: 08-05-2020 Переглядів: 54
Салітринського Сергія Ярославовоча - депутата селищної ради Прийміть від душі наші щирі ...

Шановні мешканці Новотроїцького району!

З метою наближення адміністративних послуг до мешканців громади рішенням виконавчого комітету Новотроїцької селищної ради від 05.08.2020 року запроваджено виїзний прийом громадян адміністраторами відділу «Центр надання адміністративних послуг» Новотроїцької селищної ради за місцем проживання, згідно графіка.

 Кожен громадянин має змогу отримати якісні та швидкі адміністративні послуги :

Детальніше: Шановні мешканці  Новотроїцького району!

Ні, я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає.

107 років тому, 1 серпня 1913 року, у віці 42 років померла видатна донька української держави, незламна духом та нескорена долею письменниця, громадський діяч, знана у всьому світі поетеса - Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка).

Леся Українка входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. Вона займала активну громадську позицію та була учасницею українського національного руху, авторкою більше 270 віршів , ряду поем, драматичних творів, прози, листів.

Леся

Детальніше: Ні, я жива, я буду вічно жити, я в...

Місцеві вибори 2020: що потрібно знати

25 жовтня в Україні пройдуть місцеві вибори. Вони будуть незвичними - по-перше, через карантин, а по-друге - через новий Виборчий кодекс.

Карантинні обмеження і зміни в законодавстві ускладнять організацію місцевих виборів.

Нові виборчі системи

Цього року чергові та перші вибори депутатів місцевих рад будуть організовуватися і проводитися за новими виборчими системами.

Детальніше: Місцеві вибори 2020: що потрібно знати

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку 30 липня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Цю дату було проголошено Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй, у 2013 році, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жертв цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

торгівля

Детальніше: Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Засідання сесії.

05.08.2020 року відбулось пленарне засідання LXV сесії селищної ради. Селищний голова Наталя Пінчук оголосила про відкриття пленарного засідання та ознайомила з порядком денним, який складався з 30 питань. Основними є : "Про звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 року ", "Про внесення змін до селищних програм","Про внесення змін та доповнень до заходів селищної програми "Економічного, соціального та культурного розвитку Новотроїцької селищної ради" , "Про припинення права постійного  користування земельною ділянкою","Про затвердження технічних документацій","Про передачу в приватну власність земельних ділянок","Про проведення земельних торгів у формі аукціону по продажу права оренди на земельну ділянку" та інші.

116796737 641970589766943 1301894194074284231 n

Детальніше: Засідання сесії.

Як отримати дозвіл на будівництво магазину.

      Перед початком будівництва магазину необхідно оформити документ на право власності або користування земельною ділянкою. Земельна ділянка повинна мати цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07.) і кадастровий номер.

будівництво

Детальніше: Як отримати дозвіл на будівництво...

Засідання виконкому.

05.08.2020 року  відбулося засідання виконкому селищної ради. В умовах карантину засідання  пройшло дистанційно.

На розгляд засідання було винесено  21 питання: про  внесення змін до селищних програм,  про звіт про виконання  селищного бюджету за І півріччя 2020 року, про надання  матеріальної допомоги, про організацію суспільно-корисних робіт, про надання дозволу на розташування реклами та інші.

По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Встигніть списати борг зі сплати ЄСВ

З 3 червня 2020 року відповідно до Закону України від 13.05.2020 р. № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» передбачено списання недоїмки з єдиного соціального внеску для “сплячих” фізичних осіб – підприємців та самозайнятих осіб за період з 1 січня 2017 року до 3 червня 2020 року.

Детальніше: Встигніть списати борг зі сплати ЄСВ

Карантинні заходи

Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 серпня
Регіони позначатимуть зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним рівнем небезпеки поширення Covid-19, залежно від епідемічної ситуації. Маркуватиме регіони автоматизоване програмне забезпечення на основі алгоритмів і даних. Національна комісія ТЕБ та НС затверджуватиме дані.

Детальніше: Карантинні заходи

«Надання кредитів фермерським господарствам».

Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) оголосив конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Детальніше: «Надання кредитів фермерським...

Комунальники звітують.

           Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством у період з 24.07.2020 по 30.07.2020 року було прийнято та відпрацьовано 25 заявок: 10 - на опломбування лічильників водопостачання, 3 – на послугу прочистки та викачку каналізації, 1 – на послугу електромонтера, 1 – на послугу покосу трави мотокосою та  інші заявки по виконанню ремонтних робіт систем водопостачання та водовідведення. 

IMG 54c7815e50cd4a8282cc274b6fb8b840 V

Детальніше: Комунальники звітують.

Відбулося чергове засідання земельної комісії

unnamed

23 липня 2020 року в приміщенні селищної ради відбулось засідання постійної комісії з питань екології, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього середовища. 

 На порядок денний комісії було винесено 13 питань, а саме:

Детальніше: Відбулося чергове засідання земельної...

Перемога у гранті - користь громаді.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новотроїцької селищної ради надає адміністративні послуги мешканцям Новотроїцького району та Автономної Республіки Крим, дбаючи не тільки про якісні та швидкі адміністративні послуги, а й про комфортне перебування відвідувачів.

изображение viber 2020 07 29 19 18 45 1

Детальніше: Перемога у гранті - користь громаді.

Привітали з 95-річним ювілеєм.

25 липня свій 95 – ий день народження відсвяткувала новотройчанка, КОВАЛИК Лідія Йосипівна.

Таких людей, як Лідія Йосипівна – залишилися одиниці. Вони живі свідки епохи, яскравий приклад для наслідування молодому поколінню. Жінка виростила  двох дітей, на своєму віку бачила страшні будні Голодомору, Другої Світової війни, пережила голодні повоєнні роки. Але не дивлячись на усі виклики долі, ювілярка зберегла у своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з рідними та односельчанами. Отака вона – наша землячка – зі світлою душею, чистими помислами, добрим серцем і, сповненими людської доброти, очима.

IMG dd1f3ca1b1c36416fba90698e2371525 V

Детальніше: Привітали з 95-річним ювілеєм.

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88