Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

new

Новотроїцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Новотроїцької селищної ради:

1.1. Головного спеціаліста відділу земельних відносин та екології.
професійно-кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.
Без вимог до стажу роботи.
1.2. Заступника начальника управління, начальника відділу освіти Управління гуманітарної політики.
професійно-кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.
Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Детальніше: Новотроїцька селищна рада оголошує...

Виявлення, облік та заходи регулювання чисельностімишоподібних гризунів на посівах сільськогосподарських культур

Мишоподібні гризуни - збірна назва дрібних шкідливих гризунів родини хом’яків (Cricetidae) і мишей (Muridae). Найпоширеніші та найнебезпечніші в посівах — полівки (звичайна і гуртова). Також зустрічаються курганчикова та польова миша. Шкодочинність полівок дуже висока. На окремих полях за неправильного або несвоєчасного регулювання чисельності гризунів втрати зерна озимої пшениці можуть досягати 35—40 %. Харчуючись рослинами пшениці, полівки утворюють на посівах «плішини». Щоб ефективно захистити посіви від мишоподібних гризунів, важливо визначити домінуючі види та їх чисельність. Застосовуючи родентициди, слід враховувати видовий склад гризунів, пори року, особливого значення надаючи домінуванню шкідників на кожному полі. Щоб визначити потребу в обробках, слід знати чисельність мишей на кожному полі. Для цього підраховують кількість колоній і нір на прямолінійних маршрутах по діагоналі поля 1000 м завдовжки (1200 чоловічих або 1400 жіночих кроків) та 5 м (0,5 га) завширшки за малої кількості гризунів. На кожному полі до 200 га закладають один маршрут або ділянку. У другій половині дня притоптують усі виходи в колоніях, а вранці наступного дня підраховують відкриті виходи та визначають кількість жилих колоній і нір. Якщо на одному гектарі посівів щільність мишоподібних гризунів досягає 3-5 і більше жилих колоній, то необхідно негайно приступити до їх знищення. Провести винищувальні заходи потрібно вчасно і у короткий термін. Найефективнішим і найекономічнішим способом боротьби з гризунами є застосування родентицидів.

Гризуни

Детальніше: Виявлення, облік та заходи регулювання...

Жовтий рівень епідемічної небезпеки. Вакцинуймося!

На всій території України відсьогодні почав діяти жовтий рівень епідемічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалила 21 вересня 2021 року Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Вимоги до жовтого рівня є пом’якшеними для вакцинованих. Обмеження не будуть застосовуватися, якщо не менше 80% учасників (відвідувачів) та організаторів масових заходів, працівників закладів освіти, культури та охорони здоров’я матимуть хоча б одне щеплення від COVID-19.

IMG 69cb0170040d614b53c933f3266416ac V 1

Детальніше: Жовтий рівень епідемічної небезпеки....

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКАСУВАННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

На підставі розпорядження селищного голови від 13.10.2021 р. № 308 «Про скасування конкурсного відбору на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Новотроїцької селищної ради» скасовано конкурсний відбір на посаду головного спеціаліста відділу земельних відносин та екології Новотроїцької селищної ради, оголошений розпорядженням селищного голови № 271 від 20.09.2021 р. з 13 жовтня 2021 року.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НОВОТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Запрошуємо Вас на відкриту зустріч з Новотроїцьким селищним головою ЗБАРОВСЬКИМ Петром Миколайовичем, яка відбудеться 27.09.2021 р. о 10 год. 00 хв. в концертній залі Центру культури та дозвілля Новотроїцької селищної ради, що знаходиться на І поверсі адміністративної будівлі за адресою: смт Новотроїцьке, вул. Соборна , 90.

З 00 годин 15 жовтня 2021 року Херсонська область переходить в "червону зону"

З рішеннями Херсонської обласної та Генічеської районної комісії ТЕБ та НС від 13 жовтня 2021 року можна ознайомитися за посиланням:

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1ToQ7F6-I3Ockx6OYMCFk_ZlZx1-iHj97

Карантин

Завершено ремонт проїзної частини вулиці Першотравнева

Підрядна організація ТОВ «АРТ – Мега - Строй» на замовлення Державної установи «Місцеві дороги Херсонщини», втілюючи в життя програму Президента України «Велике будівництво», провела капітальний ремонт проїзної частини вул. Першотравнева (від пров. Шкільний до кінця вулиці) в смт Новотроїцьке. На відрізку 665 метрів влаштовано нове асфальтобетонне покриття шириною 4,5 метрів середньою товщиною 5,5 сантиметрів.

Дорога 3

Детальніше: Завершено ремонт проїзної частини...

У Вікіпедії пройде конкурс статей про культурну спадщину і видатних постатей України

Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України. Конкурс проводимо для бібліотекарів та бібліотекарок, однак долучитися можуть усі охочі. У межах підготовки до конкурсу ми проведемо два вебінари, реєстрація на них уже відкрита.

Бібліотекарі є важливими зберігачами знань, адже мають доступ до великої кількості джерел. У фондах бібліотек  часто зберігаються рідкісні та цікаві видання на краєзнавчу тематику, доступ до яких є лише у відвідувачів та працівників закладу.

У рамках всеукраїнського конкурсу «Культурна спадщина та видатні постаті» запрошуємо поділитися гордістю рідного краю з усією Україною, «звільнити знання» про культурну спадщину та відомих людей, а разом із цим покращити Вікіпедію — найбільшу електронну енциклопедію.

ВМУА Банер для сайту

Детальніше: У Вікіпедії пройде конкурс статей про...

Податкова інформує

Податкова інформує

Чи включає ФОП отриманий кредит до доходу

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо віднесення до оподатковуваного доходу підприємця суми банківського кредиту.

Фінансовий кредит – кошти, що надаються банком-резидентом або нерезидентом, що кваліфікується як банківська установа згідно із законодавством країни перебування нерезидента, або резидентами і нерезидентами, які мають згідно з відповідним законодавством статус небанківських фінансових установ, а також іноземною державою або його офіційними агентствами, міжнародними фінансовими організаціями та іншими кредиторами - нерезидентами юридичній чи фізичній особі на визначений строк для цільового використання та під процент (п. п.14.1.258 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України, далі – ПКУ).

Детальніше: Податкова інформує

ПАМ'ЯТКА Державної підтримки розвитку галузі картоплярства

ПАМ'ЯТКА Державної підтримки розвитку галузі картоплярства

(Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року №1008)

Бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку виробників картоплі з метою стимулювання збільшення площ посадки, обсягів виробництва, нарощування потужностей із її  зберігання та переробки.

Отримувачами бюджетних коштів є:

суб’єкти господарювання – юридичні особи і фізичні особи – підприємці, що провадять діяльність у галузі картоплярства та/або виробництво продуктів переробки власно вирощеної картоплі

Як отримати компенсацію витрат?

Картоплярство

Детальніше: ПАМ'ЯТКА Державної підтримки розвитку...

На Херсонщині 78% бізнесменів звітують онлайн

Станом на 01.09.2021 платники Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі засобами е-mail вже надали 269134 звітних документів. Це складає 78% від загальної кількості прийнятої фахівцями центрів обслуговування платників звітності (344930 звітів).

При цьому, переваги електронного звітування оцінили понад 91% юридичних осіб, які спрямували до податкової служби декларації онлайн. Серед підприємців цей показник є меншим і складає 67,7%.

На Херсонщині 78 бізнесменів звітують онлайн

Детальніше: На Херсонщині 78% бізнесменів звітують...

Привітання з Днем усиновлення

Відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 № 1088/2008 щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення. З метою вшанування у цей особливий день безмежної любові до дитини, начальник Управління гуманітарної політики Олег СМІРНИХ привітав родину Левченко. «Усиновити дитину -  означає проявити милосердя.  Цей вчинок заслуговує на повагу та пошану оточуючих. Висловлюємо велику вдячність всім усиновлювачам, які небайдужі до дитячої долі», -  зазначив він.

Усиновлення

Детальніше: Привітання з Днем усиновлення

Роздрібна торгівля підакцизними товарами додала до бюджету 110 мільйонів гривень

За інформацією спеціалістів відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі упродовж січня – серпня поточного року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 110 млн гривень у вигляді акцизного податку з реалізації у роздріб алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Надходження перевищили торішній показник на 9 млн гривень або 8,8%.

бюджет акциз

Детальніше: Роздрібна торгівля підакцизними...

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88