Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2144
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...
Вітаємо!
Розміщено: 05-04-2020 Переглядів: 1413
Старушку Людмилу Казимирівну - депутата селищної ради. Хай кожен день ясніє небом чистим,Світанки ...

Відбудова доріг селища

        Новотроїцьке  житлово-комунальне  підприємство продовжує  відбудову  доріг селища – закінчено ямковий  ремонт дорожнього покриття по вулиці Херсонська, де  ями досягали розміру в кілька метрів в діаметрі та до 30 сантиметрів в глибину.

IMG 20180804 093651

Детальніше: Відбудова  доріг селища

Літо красне і прекрасне

15 червня 2108р . в Новотроїцькому ясла-садку №1. згідно плану на літній оздоровчий період проводилась виставка малюнків дитячої творчості «Літо красне і прекрасне»
01 14

Детальніше: Літо красне і прекрасне

Новий водопровід

02 серпня 2018 року працівниками Новотроїцького житлово-комунального підприємства було здійснено прокладання та підключення нового водопроводу до мережі водопостачання по вулиці Білошкури.

IMG 55bfdc31dcc476e3705598498da69ec8 V

Детальніше: Новий водопровід

Освітлення вулиць селища триває! (2)

fonari1

Закінчено будівництво лінії зовнішнього освітлення вулиці Калинова (від вул. Польова до вул. Миру), вул. Космонавтів (від вул. Польова до вул. Миру), вул. Гоголя (від вул. Безроднього до вул. Миру), вул. Польова (від вул. Каштанова до вул. Гоголя) смт. Новотроїцьке Херсонської області, яке розпочалось 21.06.2018 року.

Детальніше: Освітлення вулиць  селища триває! (2)

Подяка батькам за літературу!

Вам щиро дякуєм батьки!
За допомогу і терпіння,
І за взаєморозуміння.
Хай процвітає наш садок,
Для Ваших дорогих діток!
Зростають в нім вони щасливі,
Батьки! Велике вам С П А С И Б І !

121234521021

Детальніше: Подяка батькам за літературу!

До відома жителів смт Новотроїцьке, зміна графіку вивезення сміття Новотроїцьким ЖКП! (2)

Зміна графіку вивезення сміття!

До уваги мешканців Новотроїцького – користувачів послуги по вивезенню твердих побутових відходів, починаючи з 01 серпня 2018 року Новотроїцьке житлово-комунальне підприємство вносить зміни до графіку вивезення сміття:

Детальніше: До відома жителів смт Новотроїцьке,...

День театру в садочку

В Новотроїцькому ясла-садку №1 14 червня пройшов день театру.
Вихователі проводили бесіди, читали художні твори. Під час вікторини, веселих театральних ігор діти поповнювали свої знання про театральне мистецтво, про ляльок та акторів, про музику в театрі .

01 13

Детальніше: День...

Демонтаж газгольдерів (2)

GAZA1

Відповідно  рішення виконавчого комітету Новотроїцької селищної ради, Новотроїцькому житлово-комунальному підприємству було доручено провести демонтаж газгольдерів, які розміщені на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків в смт. Новотроїцьке по  вул. Пушкіна, 13А, пров. Базарний, 5, вул. Соборна, 83, вул. Соборна, 83, вул. Гоголя, 122.

Детальніше: Демонтаж газгольдерів (2)

«На варті здоров′я»

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров′я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців.

01 12

Детальніше: «На варті здоров′я»

Будівництво лінії освітлення

15.06.2018 року на засіданні XXXVII сесії селищної ради було прийнято рішення щодо реалізації робочого проекту «Будівництву лінії зовнішнього освітлення вул.Калинова(від вул. Польова до вул.Миру)вул.Космонавтів(від вул. Польова до вул.Миру)вул.Гоголя (від вул.Безроднього до вул.Миру) вул.Польова (від вул.Каштанова до вул.Гоголя)смт.Новотроїцьке Херсонської області».

свет

Детальніше: Будівництво лінії освітлення

Урочисте відкриття пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

Тарас Григорович Шевченко – то голос історії, долі, характеру й волі нації, він – сам народ, сама Україна. Без України не було б Тараса Шевченка і так само: без Тараса Шевченка не було б і не буде української України. Його шалено, знавісніло атакують і сьогодні. І тому до Шевченка йдуть. Щоб осягнути його справжнього, щоб побачити себе самих, щоб «схаменутися й стати людьми» - особистостями, українцями, європейцями, творцями воістину гуманістичної планети Земля.

001 6

Детальніше: Урочисте відкриття пам'ятника Тарасу...

Перші дні у дитячому садочку.

Дитячий садок з радістю відкрив двері для малят, триває їх адаптація до умов дошкільного закладу. До нас приходять дітки, для яких все у садочку нове та цікаве, вони знайомляться з педагогами, хлопчиками та дівчатками групи, пробують перші страви, граються та відвідують перші заняття-ігри.

P80607 081727

Детальніше: Перші дні у дитячому садочку.

Свято «Парад капелюшків в садочку!»

Капелюшки різні у нас на гостині,
Пасують дорослим, пасують дитині.
Свято Капелюшків ми облаштували,
Готувались дружно - всіх обдарували !

капелюхи 3

Детальніше: Свято «Парад капелюшків в...

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88