Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Шановні бухгалтери! 
Розміщено: 07-16-2019 Переглядів: 184
Шановні бухгалтери!  Вітаю Вас з професійним святом. Бажаю Вам сонячного, легкого настрою, ...

Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо!

Щороку свято Масляної відзначають перед початком Великого посту. У народі це свято асоціюється зі смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. А ще його відзначають для того, щоб розбудити і закликати весну та прогнати зиму.

IMG 699f0176079dc056beeb467b101625cf V
6 березня в селищі на площі біля Районного центру культури та дозвілля святкували Масляну. На свято прибула велика делегація з сіл та селищ району, бо святкувати разом — давня і добра традиція. На площі пахло млинцями і ароматним чаєм. З усіх усюд ішли люди, щоб побувати на видовищному святі.
Спочатку виступили сільські колективи: були танці, лунали пісні, звучали гуморески. Після цього, за традицією, почалося народне гуляння з куштуванням млинців, вареників та інших продуктів, якими були накриті столи сільських та селищних рад району.

IMG 8b651761b45e4e7b70fb6a381448484e V
Наша селищна рада прийняла активну участь у святі та зайняла перше місце. Працівники ясла-садку № 1, №2 комунальної форми власності Новотроїцької селищної ради та Благовіщенського і Захарівського сільських клубів, одягнені в українські костюми, напекли і частували присутніх млинцями з різноманітними начинками: з м'ясом, сиром, грибами ікрою та сметаною.


Учасники та гості свята насолодилися українськими піснями, смачною українською кухнею і веселими розвагами. Млинці в цей день з’їдались в необмеженій кількості.
Тиждень Масляної символізує проводи зими та зустріч із весною і дає надію на оновлення, на продовження життя.

1