Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Шановні бухгалтери! 
Розміщено: 07-16-2019 Переглядів: 184
Шановні бухгалтери!  Вітаю Вас з професійним святом. Бажаю Вам сонячного, легкого настрою, ...

Ми нащадки твої, Тарасе!

Сьогодні, 11 березня, селищна рада долучилася до урочистих заходів з нагоди святкування 205-ої річниці від дня народження найвеличнішої постаті в історії українського народу, поета й національного пророка – Тараса Григоровича Шевченка.

IMG 20190311 103939
Біля пам’ятника Кобзарю, в центрі селища, в цей день лунали безсмертні Шевченківські твори.
До присутніх звернулася селищний голова Наталя Пінчук, яка наголосила, що Тарас Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Він зробив дуже багато для розвитку і становлення української культури і, що саме він – духовний лідер української нації. Український народ ніколи не забуде свого славного поета. Думи його живуть і житимуть у серцях людей, у народних переказах, рядках книг, у маминих піснях, колисанках, у співучій українській мові. То ж будьмо вдячні йому і за «Заповіт», і за «Гайдамаків», і за «Катерину». Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

IMG 20190311 102948
Після промови Наталя Семенівна продекламувала уривок із поеми «Гайдамаки» Встала весна. Чому саме такий вибір твору? Та мабуть тому, що зараз весна і наша живописна українська природа пробуджується після зими.
На урочистій події Наталя Семенівна оголосила прізвища учнів, які стали переможцями конкурсу на кращий малюнок до твору Кобзаря, який селищна рада проводить уже другий рік поспіль. Переможцями в цьому році стали:
- учениця 3-Б класу Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Порицька Анастасія ( робота: « Встала й весна»)
- учениця 7-А класу Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Воронова Ніка (робота :« Кобзар»)
- учениця 3-Б класу Новотроїцького НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» Федорова Поліна (робота: « У вишневому садочку»)
- учениця 11-Б класу Новотроїцького НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» Васильківська Анастасія (робота: «Мені тринадцятий минало»)
Переможці отримали подяки від селищного голови та подарунки.

IMG 20190311 103229
По закінченню свята в знак шани і любові відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Селищною радою напередодні урочистої події, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку, у сквері по вул. Соборній встановлено вазони та висаджено крокуси, які є першими вісниками весни.

IMG 20190311 103655