Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 05-04-2020 Переглядів: 973
 Плахотнього Володимира Володимировича - депутата селищної ради. Хай кожен день ясніє небом ...
09.06.2020 р. о 09:00 у залі засідань Новотроїцької селищної ради (ІІ поверх) відбудеться пленарне засідання 64 сесії селищної ради VII скликання

Розпочато процес сортування сміття.

З 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання/ Законодавчо це врегульоване Законом України «Про відходи». Сміття може бути не лише проблемою, а й продуктом і товаром для бізнесу – європейські держави вже навчилися заробляти на власних відходах. Україна суттєво відстає, хоча запровадження нового законодавства може дати позитивний імпульс для розвитку екологічної відповідальності. Та головне – як і завжди, починати з себе.

68671787 437717987084737 2380081849637535744 n

Звичайне сміття після переробки здатне перетворитися на корисні речі. З макулатури виробляють туалетний і звичайний папір, тканину. Пластик на заводах перетворюють у спеціальні гранули, з яких виготовляють нові пляшки та інші речі. Скло подрібнюють і змішують з піском та вапном, після чого виплавляють нові предмети. З гумових покришок створюють нові килимки для підлоги, підошви для взуття й покриття для спортмайданчиків, з батарейок можна отримати цинк, марганець, вуглецеві сполуки, нікель.
Згідно програми «Розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Новотроїцької селищної ради на 2019 рік» за рахунок коштів селищного бюджету, (а саме 50 тис.грн.) Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством зроблено перший крок до сортування сміття. Так спеціалістами підприємства було на сьогодні виготовлено 8 (вісім) контейнерів під сміття з пластику. П'ять з яких вже встановлені по селищу, а саме: по вул. Садова, 6 – 1од.; по вул. Соборна -1 од., 83; по вул. Банкова, 4 – 1 од. та по вул. Миру – 2од. також планують встановити в «Троїцькому Парку» та по всій території селищної ради

Правила сортування пластику:
1. Переробці підлягають: пляшки (з маркуванням PET або PETTE), пляшки і флакони (з маркуванням HDPE, PEHD, PE), а також кришки, поліетилен (у вигляді плівки), поліпропілен (у вигляді плівки, флаконів або контейнерів), полістирол, упаковки Tetra Pak, Pure Pak.
2. На переробку не приймуть: непрозорі кольорові пляшки PET чорного, білого і жовтого кольорів, пластик без коду переробки, ПВХ, а також обгортки від цукерок, коктейльні трубочки і зубні щітки.
3. Пластик для подальшої переробки необхідно вимити, висушити і спресувати.

 

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88