Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 02-25-2020 Переглядів: 415
Черняєва Олександра Івановича- директора Новотроїцького ЖКП Прийміть від душі наші щирі ...

Інформуємо про роботу відділу "ЦНАП"

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новотроїцької селищної ради за 13 робочих днів січня місяця обробив 1428 заяв від суб’єктів звернення та видав 500 готових результатів. Адміністративних послуг онлайн було замовлено 116. Користувалися попитом серед суб’єктів звернення послуги соціального, земельного характеру, реєстрації нерухомості та оформлення паспорта громадянина України у вигляді ІД-картки та для виїзду за кордон.
Соціальні послуги замовили 392 мешканця, послуги з реєстрації бізнесу отримали 25 громадян, отримали витяг з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців -11, послугами з реєстрації нерухомого майна та інших речових прав скористалися 128 мешканців, реєстрації земельної ділянки – 29, отримання витягу з ДЗК –87, витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки -160, інших земельних питань -116, дозволу на спеціальне водокористування -14, оформлення паспорта громадянина України у вигляді ІД –карки – 60 осіб( з них 33 жителя анексованого Криму), для виїзду за кордон -271 (112 мешканцівАРК).
За надані у січні платні адміністративні послуги до селищного бюджету спрямовано 98,3 тис.грн, до районного бюджету 15,5 тис.грн.
Ми працюємо для Вас і намагаємося зробити умови обслуговування комфортнішити, а послуги швидкими та якісними.