Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

ЦВІТ ВИШИВАНКИ ЄДНАЄ УКРАЇНУ

Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.
Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки.
01 2


17 травня 2018р. в Новотроїцькому ясла-садку №1 відсвяткували «День вишиванки». Діти разом з батьками , в барвистих вишиванках з задоволенням крокували до дитячого садочку. Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих нашого закладу.
02 2
Також лунали українські пісні, вірші, таночки. Свято продовжилось на території закладу, де діти водили хороводи та гаївки. На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок.
03 2

04 1
Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це - символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.
05 1