Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2142
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...

Радість для дітей

Так склалося, що більшу частину свого часу наші діти проводять у дитячому садочку . Саме тому, поліпшенню їх матеріальної бази повинна приділятись значна увага.

о1

Щороку спільними зусиллями працівників ЗДО, батьків, Новотроїцької селищної ради ремонтуються та облаштовуються приміщення, оновлюється матеріально-технічна база ЗДО. І завжди серед тих, хто відгукуються на прохання про допомогу є батьки .
Ось і знову, завдяки спільним зусиллям батьків старшої групи , батьківського комітету ЗДО було придбано довгоочікувану пісочницю. Дякуємо вам за це!
02 3

Хочеться вірити, що все те, що вже зроблено – лише початок. І на цьому шляху зупинятися ніхто не має права, адже ми, дорослі, повинні пам’ятати, що діти потребують нашої любові, уваги, захисту, турботи та піклування. Лише за такої умови ми зможемо виростити покоління, яке буде відчувати себе щасливим в своїй державі та потрібним їй, покоління справжніх патріотів, яке буде прагнути в подальшому піклуватися про добробут та розквіт нашого селища , своєї Батьківщини.

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88