Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Школа безпечних наук

Одним із пріоритетних завдань ясла-садка є збереження і зміцнення життя, здоров′я дітей, формування у них активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки.

01 3


Навчити вихователів давати дітям знання правил поведінки в екстремальних ситуаціях, в рамках «Тижня безпеки дитини» вихователь Шкроб Т.О. підготувала і провела 18.05.2018р. інтерактивну ділову гру для вихователів «Школа безпечних наук».
Завдання які ставила вихователь - актуалізувати і розширити знання вихователів щодо використання різноманітних методів і прийомі в роботи з дітьми з метою формування основ безпеки життєдіяльності дошкільників та організації безпечного життєвого простору дитини в довкіллі; сприяти підвищенню рівня професійної майстерності педагогів; з’ясувати ступінь підготовленості педагогів до реалізації завдань з формування у дошкільників основ БЖД.
Для проведення ділової гри учасники розділились на три команди гравців (команда червоних, команда зелених, команда жовтих).
02 4

03 3
Журі за п’ятибальною системою оцінювало відповіді команд та визначало переможців гри. Підбиваючи підсумки гри за кількістю набраних балів журі врахували винахідливість, оригінальність, обізнаність, креативність членів кожної команди та злагодженість дій її членів. Відзначили команди нагородами.