Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 1381
Тимошенко Олену Миколаївну- спеціаліста І категорії по роботі з персоналом. Дозвольте вас сьогодні ...
Вітаємо!
Розміщено: 06-05-2020 Переглядів: 8
ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ!      Від щирого серця вітаємо Вас з професійним ...
Вітаємо!
Розміщено: 06-05-2020 Переглядів: 10
Шановні працівники водного господарства! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівника ...
09.06.2020 р. о 09:00 у залі засідань Новотроїцької селищної ради (ІІ поверх) відбудеться пленарне засідання 64 сесії селищної ради VII скликання

Комунальники звітують.

Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством в період з 08.05.2020 по 21.05.2020 року було прийнято та відпрацьовано 52 заявки: 1 заявка на поховання, 24 - на опломбування лічильників водопостачання, 2 – на послугу викачки та прочистки каналізації, 3 - на укладення договору реструктуризації боргу за установку лічильника, 1 - на косіння трави та інші.

полив min


Центром пробації направлено одну особу на відбування адміністративного стягнення у вигляді 20 годин громадських робіт, у Новотроїцькому ЖКП. На цьому тижні подано до суду п’ять заяв на видачу судових наказів про стягнення заборгованості по оплаті житлово-комунальних послуг. Загальна сума боргу яких становить 35214,42 грн. Наказом директора підприємства створено комісію по перевірці послуги з поводження з побутовими відходами: дотримання графіку вивезення сміття, наявність договорів у фізичних та юридичних осіб. Абонентам, які користувалися даною послугою без наявності договору, готуються акти, приписи та протоколи, для притягнення їх до адміністративної відповідальності.

За тиждень було сім відключень водопостачання: три для виконання аварійно-відновлювальних робіт та чотири відключення для ліквідації поривів, два з яких приватні. Проводилась заміна насосу на арт свердловині «Зерносклад» та установка насосу на арт свердловині по вулиці Белінського. При аварійно-відновлюваних роботах, прочищено водопровід по вул. Садова, який було забито кореневою системою дерев. Щодня проводиться робота по заявках абонентів, а саме: огляд та підключення до водопроводу, установка лічильників, в тому числі в розстрочку, ремонтні роботи системи водопостачання та водовідведення тощо.

мочалка min

башня min
Прочистка мереж водовідведення в двоповерхових будинках та в Троїцькому парку, вивезення побутових відходів проводиться згідно графіку. По заявці мешканців багатоповерхового будинку по вул. Пушкіна 2А, здійснено заміну системи водопостачання та водовідведення.
Щодня здійснюється підмітання територій, просапування земельних ділянок в центрі селища,збір сміття, обрізка кущів у Троїцькому парку та висадка квітів по центру і в новому сквері. Проводяться роботи по покосу трави по вулиці Шевченка, Соборна, на старому та новому кладовищах - мотокосою, а також на окраїнах нашого селища – трактором Т-40 зі спеціальним обладнанням. Здійснюється полив молодих дерев, висаджених на кладовищах та на в’їздах в Новотроїцьке.
Продовжуються заходи, щодо запобігання протидії поширення коронавірусу COVID-19 (обробка із знезараження та хлорування громадських місць): в п’ятиповерхових, двоповерхових будинках, в центрі селища (в тому числі тротуарні доріжки та біля магазинів). На цьому тижні для даних заходів було використано 24 літри хлоровмісного розчину та задіяно дві особи.

дезинф. min
В сквері по вул. Соборна, 92В, продовжується установка та фарбування лавок. Також продовжується розпис стели.

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88