Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2142
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...

Святкуємо День вишиванки

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. У нас українців – це вишиванка, яка є одним із символів нашого народу.

фото1 день вишиванки

Щороку у третій четвер травня ми відзначаємо День вишиванки. Це всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння українського вишитого одягу і вже в дитячому садочку діти знають і люблять свою Україну, її символи та традиції. 

фото 2 день вишиванки
Ось і сьогодні 17 травня вся дружна родина «Дюймовочки» долучилася до святкування цього дня. Зранку до дитячого садка поспішали малюки у барвистих вишиванках, кожна група стала схожа на яскравий квітник. Всі діти та працівники дитячого садка мали піднесений настрій, адже у національному одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. В усіх групах проведені заняття: «Матусин рушничок». Інтегроване заняття. Молодша група (вихователь Криворотько Н.М.), «Вишиванка-вишиваночка». Інтегроване заняття. Середні групи (вихователі Соболь Т.Т., Сягровець Л.П.), «Рушники-веселики». Комплексне заняття. Старші групи (вихователі Коваленко А. В., Ільонок О.В.).Діти з задоволенням грали в ігри «Ой, є в лісі калина», «Подоляночка», «Віночок» .

фото3 день вишиванки

Завершилося свято дискотекою виключно з українських пісень в сучасній обробці. Сьогоднішній день подарував усім нам безліч усмішок, позитиву та піднесеного настрою.

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88