Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2143
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...
Вітаємо!
Розміщено: 05-04-2020 Переглядів: 1412
Старушку Людмилу Казимирівну - депутата селищної ради. Хай кожен день ясніє небом чистим,Світанки ...

Будь обережним з вогнем!

Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, педагоги закладу закладають надійний фундамент знань на майбутнє.
З 14.05 по 18.05.2018 року в Новотроїцькому яслах-садку №2 «Дюймовочка» проведено тематичний тиждень на тему: «Вогонь – друг, вогонь – ворог».

фото 1


Метою проведення «Тижня пожежної безпеки» було поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань пожежної безпеки; формування розуміння цінності власного життя та здоров'я серед дітей та батьків; відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму; розуміння необхідності виконання правил пожежної безпеки; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.

фото 2

Для формування у дітей навичок оптимальних дій під час пожежі педагогами було застосовано різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові.
Проведено тематичні заняття: «Сірники не іграшка», «Пожежна безпека», «Школа юних пожежників», «Пожежна машина», «Пожежники мчать на допомогу», «Вогонь буває різний», бесіди «Сірники - не іграшка», «Небезпечний вогник», «Правила безпеки при пожежі»; сюжетно-рольові та дидактичні ігри: «Водії», «Пожежники», «Склади картинку», «Що ти бачиш на картинці?».
Оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Вогонь – не жарт».
Проведено відповідну роботу в другу половину дня, де за допомогою ігор, інсценізацій, розваг закріплювалися отримані знання. Цікавою формою роботи для дітей став перегляд відеофільму « Уроки тітоньки сови. Правила обережності».

 

Колектив дитячого закладу впевнений, що завдяки спільним зусиллям у справі охорони життя і збереження здоров'я дошкільнят можна не тільки захистити їх від небезпеки, а й закласти основи безпечної поведінки, підготувати до подальшого більш самостійного життя.

фото 3 5

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88