Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2144
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...
Вітаємо!
Розміщено: 05-04-2020 Переглядів: 1416
Старушку Людмилу Казимирівну - депутата селищної ради. Хай кожен день ясніє небом чистим,Світанки ...

Засідання Школи помічника вихователя.

22 травня 2018 року в Новотроїцькому яслах-садку №2 «Дюймовочка» відбулося практичне заняття – тренінг школи помічника вихователя "ВИВЧАЄМО САНІТАРНИ РЕГЛАМЕНТ".

Фото2 3


Завідувач Богуславська Тетяна Миколаївна відмітила важливу роль помічників вихователів в дитячому садку , зазначила, що вони стоять поруч з вихователями в організації освітнього процесу з дітьми, створюють умови для збереження їх життя і здоров’я: кожного дня дбають про затишок групових кімнат, чистоту їх, організовують харчування дітей і завжди дотримуються трудового кодексу, а найголовніше ‒ постійно, вдень і вночі, пам’ятають вимоги Санітарного регламенту дошкільних навчальних закладів.
В ігровій формі, «створюючи яскраву квіткову клумбу», помічники вихователів ще раз закріпили знання своєї посадової інструкції: права та обов’язки, відповідальність, знання, якими повинні вони володіти в роботі з дітьми.
Старша медична сестра Кружиліна Тетяна Кирилівна провела з помічниками вихователів бліц-турнір з володіння вимогами Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Мiнiстерства охорони здоров’я України 24 березня 2016 року № 234. 

Фото1 4
Цікавий тест на визначення особистісних характеристик кожного працівника за допомогою технології «Яка ви геометрична фігура» провела вихователь-методист Брит Наталія Федорівна. 

Фото3 3
Ніжна і мелодійна музика допомогла створити атмосферу доброзичливого спілкування, гарний настрій кожного учасника заходу

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88