Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2142
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...

Випускний бал в логопедичній групі!

Все починається в житті з малого,
З зернини - хліб, з промінчика зоря.
А ти почав свою дорогу
із нашого дитячого садка!

фото1 5


24.05 2018 року у Новотроїцькому ясла-садку №2 «Дюймовочка» відбувся святковий випускний бал «Прощавай, садок дитячий!»
.Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у старшій логопедичній групі «Бджілки». 
Випускники, які урочисто ввій¬шли до яскраво прикрашеного святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сук¬нях, хлопці, як справжні кавалери - у кра¬ватках та вишиванках. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.
А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах. Ці сльози були на очах у вихователів Ільонок Олександри Василівни, Єрмолаєвої Оксани Олександрівни, вчителя-логопеда Колодій Ірини Петрівни та помічника вихователя Макатьорської Світлани Анатоліївни. бо саме їх малята вирушали у великий світ.
Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.
З вітальним словом до маленьких випускників звернулася завідуюча дитсадка Богуславська Тетяна Миколаївна. Вона побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. 

фото2 4
На згадку про садочок вихованці отримали «Диплом випускника дитячого садка» від завідувача та подарунки від Новотрноїцької селищної ради. Швидко і непомітно минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, міцних нервів і мудрості! 

фото3 4

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88