Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2144
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...
Вітаємо!
Розміщено: 05-04-2020 Переглядів: 1416
Старушку Людмилу Казимирівну - депутата селищної ради. Хай кожен день ясніє небом чистим,Світанки ...

ЗЕЛЕНІ СВЯТА. ТРІЙЦЯ.

В нас шанують повсюди
Перед Трійцею дні,
Бо підмітили люди,
Що вони чарівні.

фото 1 1


Рід наш прекрасний духовністю. З найдавніших часів наші пращури відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх, і бережливо передавали з покоління до покоління. Українці вміли відчувати природу, черпати здоров’я, силу й красу з її лона. Всі творчі сили людини були спрямовані на зміцнення сім’ї, свого роду. 25.05. 2018 року напередодні християнського свята Трійці, в ясла-садку №2 «Дюймовочка» відбулися ряд заходів присвячених Зеленій Неділі, під час яких вихователі ознайомили малят із традиціями та звичаями пов’язаними з святкуванням Трійці. Діти дізналися, що це свято ще називається Зеленою неділею. В ці дні люди прикрашають будинки, подвір’я зеленим гіллям, квітами, цілющими травами, а ще співають, грають в ігри, дівчатка плетуть віночки. Також дізналися про те, що цього дня природа остаточно прокидається, все зеленіє і цвіте , наповнюється життям. Саме в це свято Весна повністю передає естафету Літу.
Поринути в атмосферу цього старовинного свята дошкільнятам допомогли вихователі дошкільного закладу. Сягровець Л.П. розповіла малятам про правила виплітання вінків.

 

фото 2 1

З вихователем Соболь Т.Т. вихованці гралися в ігри, головними персонажами яких стали Русалоньки,  а з Криворотько Н.М. діти, слідуючи стародавньому обряду, прикрашали зелений кущ барвистими стрічками. 

фото 3 1 
З цікавістю дошкільнята розгадували загадки про рослини, із задоволенням грали в запропоновані ігри.
Кульмінацією заходу став дружний веселий дитячий хоровод.
Традиції, які були започатковані багато років назад плинно переходять у наше сьогодення.

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88