Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2144
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...
Вітаємо!
Розміщено: 05-04-2020 Переглядів: 1416
Старушку Людмилу Казимирівну - депутата селищної ради. Хай кожен день ясніє небом чистим,Світанки ...

Хореографічний гурток

Танцюють діти
Танцюють діти і Земля радіє,
Бо світить Сонце і в цвіту усе.

фото 1 2


Танцюють діти — серце завмирає.
Вирує в танці радість запальна.
Нічого кращого у світі не буває,
Як юний танець й чарівна весна…

В Новотроїцькому яслах-садку№2 працює хореографічний гурток «Танцювальні ритми» , керівник - Ільонок Алла Володимирівна, який містить в собі великі можливості для різних проявів дітей та різнобічного формування особистості дитини. 
„Мені подобається відкривати разом з дітьми хвилюючий і цікавий світ танцю, атмосферу для переживання дітьми музично-хореографічних образів, заохочувати малят до танцювальної творчості, до самовираження в привабливих танцювальних діях”,-говорить Алла Володимирівна .

фото 2 2
Гурток з хореографії "«Танцювальні ритми» надає дітям нашого дитячого закладу можливість: ознайомитися з зразками хореографічного мистецтва, вивчати хореографічні елементи танців, підбирати рухи до музики, виступати на святах, концертах та розвагах.
Діти нашого гуртка були неодноразовими переможцями районного та обласного етапів огляду-конкурсу «ТАВРІЙСЬКИЙ БАРВОГРАЙ». 

фото 3 3
Керівник гуртка залучає дошкільнят до мистецтва танцю через власні активні дії, сприяє прояву креативності, допомагає кожному малюкові виявити художній хист, самостійність, розвинути у дітей схильність до творчості та, відповідно, творчі уміння, формує у дошкільнят потребу спілкуватися засобами мистецтва танцю.

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88