Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2142
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...

1 червня - День захисту дітей

Сьогодні 1 червня. Ми, малі,
Утричі літу вдячними ми будем!
В цей перший літній день по всій Землі
День захисту дітей святкують люди!

фото1 8

Щорічно 1 червня в дошкільному навчальному закладі святкується Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні - це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

фото2 7
У цей день в нашому дитячому садку для вихованців влаштовуються різні розважальні заходи. Приваблювали дошкільнят виставка квітів та малюнків «Літо, літечко!». На святково прикрашеному майданчику відбулося свято «Веселковий світ дитинства», яке підготувала та провела музичний керівник Палазнік Альона Сергіївна. В гості до дітей завітали барвисте Літечко та веселий Котигорошко. Разом з ними малюки розповідали вірші, співали пісні, грали в ігри, танцювали. На завершення свята діти із задоволенням малювали на асфальті кольоровою крейдою на тему «Барви літа».
Відбулося прекрасне свято радості та надії. Тож давайте прикладати всі зусилля, щоб наші діти могли з посмішкою згадувати роки, коли вони були маленькими.

фото3 7

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88