Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2143
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...

Заняття-тренінг «Запобігти! Попередити! Допомогти!»

Турбота про життя та здоров’я дітей – це найважлівіша праця вихователя.

Від стану здоров’я, життєрадісності та бадьорості дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра у свої сили.

В. Сухомлинський

тренінг


Серед життєвих цінностей дитини перше місце посідає безпека її життя і здоров’я. Віддаючи доньку або сина до дитячого садка, батьки довіряють педагогам найцінніше. На працівників дитячого садка покладається велика відповідальність — не лише розвивати, виховувати, навчати дитину, а насамперед оберігати її життя і здоров’я. Отже, кожний працівник дитсадка має володіти основними знаннями та вміннями з безпеки життєдіяльності: знати правила поведінки у небезпечних ситуаціях, чинники можливих ризиків у довкіллі, вміти надавати першу медичну допомогу. Для підвищення професійної майстерності педагогів та інших працівників із цього питання у Новотроїцькому яслах-садку №2 «Дюймовочка» 04.06.2018 року проведено заняття-тренінг на тему "Запобігти! Попередити! Допомогти!".

тренінг оо

Старша медична сестра Кружиліна Тетяна Кирилівна в цікавій ігровій формі, за допомогою тестів, анкетування, екзаменаційних хвилинок, запитань-відповідей спонукала працівників дитячого садка до виявлення та закріплення знань з питань дотримання санітарно-гігієнічного режиму в закладі протягом оздоровчого періоду, попередження епідемічних ускладнень з найбільш поширених кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь серед дітей, надання першої допомоги постраждалим при виникненні нещасних випадків, запобігання отруєнь отруйними рослинами, грибами та ягодами. Працівники дошкільного закладу набули практичних навичок під час майстер-класу «Правила надання першої медичної допомоги дітям», який провела медична сестра. Це дало змогу удосконалити теоретичні знання та практичні навички педагогів та інших працівників закладу щодо безпеки життєдіяльності дошкільнят.

тренінго

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88