Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2144
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...
Вітаємо!
Розміщено: 05-04-2020 Переглядів: 1416
Старушку Людмилу Казимирівну - депутата селищної ради. Хай кожен день ясніє небом чистим,Світанки ...

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.

Щорічно 26 червня, починаючи з 1987 року, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН та з метою створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками, у всьому світі відзначається Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.

Генеральна Асамблея ООН визнає, що, незважаючи на зусилля міжнародної спільноти, світова проблема наркотиків, як і раніше, залишається серйозною загрозою для здоров’я і безпеки населення, особливо молоді. Наркоманія залишається важливою соціальною і медичною  світовою проблемою, оскільки наслідки цього явища мають згубний вплив на все суспільство.

наркот

 

За оцінками ООН, число осіб, що вживають наркотики, на даний час складає не менше 185 млн. чоловік (тобто 3% всього населення планети або близько 12% населення у віці від 15 до 30 років). На жаль, наслідки наркозалежності для демографічних показників стають все більш загрозливими. Щорічно, у світі, в результаті вживання наркотиків гинуть близько 200 тисяч людей. Наркоманія знаходиться на шостому місці в списку найбільш поширених причин смерті осіб віком 15-49 років.

У сучасному суспільстві мало хто не знає про шкоду наркотиків, але все ж ці речовини, як і раніше, продовжують приваблювати деяких людей, стаючи згубними для багатьох. Адже наркотик – це отрута, що повільно руйнує мозок людини, її психіку та внутрішні органи.

Ті, хто вживають наркотики, найчастіше помирають молодими. Лікарі дуже рідко стикаються з наркозалежними-старими, так як навіть до середнього віку ці люди не доживають. Пов'язано це не тільки з виснаженням організму, який не в змозі витримати виснажливого «підбадьорення» стимуляторами, але і з частими спробами самогубства, з передозуванням наркотику, із зараженням крові та з розвитком цілого ряду супутніх захворювань.

Юнаки та дівчата, пам'ятайте! Лише факт одноразового прийому наркотику або вдихання летких токсичних речовин може стати причиною вашої загибелі. Навіть одноразовий прийом наркотиків формує дуже тяжке захворювання і збільшує ризик зараження невиліковною хворобою – СНІДом.

Ніколи не пробуйте наркотичні речовини! За хвилини в дурмані – страшні наслідки!

Шановні батьки, усвідомте, що матеріальних цінностей недостатньо, щоб убезпечити наших дітей від цієї біди. Ми повинні бути пильними та  знати, що нам протистоїть дуже жорстокий, витончений наркобізнес. А також винахідливість людей, які нав'язують наркотики дітям та молоді, заробляючи на цьому гроші.

Міжнародний день боротьби із вживанням наркотиків та їх незаконним обігом сприяє інформуванню  громадян про серйозну проблему нашого часу - проблему наркоманії. Тільки завдяки спільним зусиллям  можна досягти  позитивних результатів у вирішенні глобальної проблеми сучасності - наркоманії.

Скажемо НІ наркотикам!

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88