Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 2143
Зяблова Юрія Володимировича -депутата селищної ради.  Дозвольте вас сьогодні ...
Вітаємо!
Розміщено: 05-04-2020 Переглядів: 1413
Старушку Людмилу Казимирівну - депутата селищної ради. Хай кожен день ясніє небом чистим,Світанки ...

Комунальники звітують.

           Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством в період з 19.06.2020 по 25.06.2020 року було прийнято та відпрацьовано 56 заявок: 4 заявки на поховання, 8 - на опломбування лічильників водопостачання, 2 – на послугу викачки каналізації, 1 – послуга електрика, 4 - на укладення договору реструктуризації боргу за житлово-комунальні послуги, 5 - на укладення договору реструктуризації боргу за установку лічильника, а також заявка на послугу автовишки та інші.

IMG 48dded54808b073be6281dd78fdee96a V

 

            В зв’язку з численними поривами та колективним зверненням мешканців вул. Ювілейна до Новотроїцької селищної ради та  до Новотроїцького ЖКП, щодо заміни водопроводу, 23 червня 2020 року розпочато поточний ремонт центральної системи водопостачання. Спеціалістами НЖКП прокладено  600 метрів нової труби, встановлено  задвижку та вже підключено близько 20 абонентів.

           За даний період не було жодного відключення водопостачання. Слюсарями АВР проводиться робота по заявках абонентів: установка лічильників, в тому числі в розстрочку, ремонтні роботи системи водопостачання та водовідведення тощо.

           Прочистка мереж водовідведення в двоповерхових будинках та в Троїцькому парку, вивіз твердих побутових відходів - проводиться згідно графіку. 

            Робітниками з благоустрою продовжується боротьба з травою: по вул. Шевченка, Каштанова, Соборна, у сквері та у Троїцькому парку, проведено розчистку та покіс  в стічних лотках від вул. Свято-троїцька до вул. Дружби. Здійснюється підмітання та збір сміття в центрі селища, просапування земельних ділянок.

              Продовжується капітальний ремонт Центру надання адміністративних послуг: підготовлено стіни для установки гіпсокардону,  забетоновано підлогу для укладки ламінату.

             Також на цьому тижні розпочато установку табличок з назвами вулиць. Вже установлено на таких вулицях: Каштанова – 4 шт., Олімпійська – 2 шт., Дружби – 4 шт., Миру – 3 шт., Соборна – 4 шт., Молодіжна – 2 шт., Будівельників – 3 шт, на пров. Вузькому – 2 шт.

         

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88