Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо з днем будівельника!
Розміщено: 08-07-2020 Переглядів: 252
Шановні будівельники! Щиро вітаємо Вас із професійним святом! Професія будівельника в усі часи ...
Вітаємо з Днем працівників ветеринарної медицини.
Розміщено: 04-30-2020 Переглядів: 1619
  Шановні працівники ветеринарної медицини! Щиро вітаємо Вас з професійним святом . ...
Вітаємо!
Розміщено: 08-05-2020 Переглядів: 321
Юрасова Анатолія Миколайовича - водія селищної ради Прийміть від душі наші щирі вітання,Хай ...
Представляємо до Вашої уваги відеоролик про наше рідне селище. Пісня "Мій Новотроїцьк" слова Олени Олійник, музика Артема Лахматова.Співають солісти Миколаївської філармонії Володимир Іванов та Ірина Лозова, а також заслужений працівник культури Людмила Лахматова. Фото О.Спільного та А.Ростовського.

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку 30 липня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Цю дату було проголошено Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй, у 2013 році, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жертв цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

торгівля

 

Проблема торгівлі людьми залишається актуальною і для України, а із загостренням політичної та економічної ситуації у 2013-2015 років та розгортанням збройного конфлікту на сході України, міграційні настрої, а з ними і вразливість до торгівлі людьми, посилились. У відповідь на бажання громадян втекти від збройного протистояння до інших країн з’являються нові шахрайські схеми, посилюється активність торгівців людьми. І якщо на початку 2000 років переважала торгівля людьми з метою сексуальної експлуатації, то зараз лідирує трудова експлуатація.

За оцінкою Міжнародної організації праці, жертвами примусової праці  у світі, починаючи з 1991 року, стали 230 тисяч українців.

Не варто вважати, що жертвами сучасних работорговців стають люди з низьким освітнім рівнем. Як свідчить статистика, потрапити у рабство може будь-хто, зокрема, серед постраждалих чимало людей з технічною та, навіть, вищою освітою. Теж саме стосується і віку: серед зареєстрованих постраждалих наймолодшій було лише три роки, а найстаршій – вісімдесят три.

Як зазначається в документах ООН, найчастішими формами експлуатації є, примусова праця, нелегальна секс-індустрія, сурогатне материнство, втягнення в злочинну діяльність та примусове донорство.

У нашій країні багато робиться для запобігання торгівлі людьми. Варто нагадати, що Україна ратифікувала Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми  та про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насилля, ухвалила Закон «Про протидію торгівлі людьми».

Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні за який передбачена кримінальна відповідальність.

Якщо Ви , або Ваші знайомі постраждали від злочину, пов’язаного з торгівлею людьми, звертайтесь:

  • на Національну “гарячу лінію” з питань міграції та протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

       0 800 505 501 - безкоштовно зі стаціонарних телефонів;

       527 - безкоштовно для абонентів (Київстар, МТС, Life)

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88