Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо з днем будівельника!
Розміщено: 08-07-2020 Переглядів: 252
Шановні будівельники! Щиро вітаємо Вас із професійним святом! Професія будівельника в усі часи ...
Вітаємо з Днем працівників ветеринарної медицини.
Розміщено: 04-30-2020 Переглядів: 1619
  Шановні працівники ветеринарної медицини! Щиро вітаємо Вас з професійним святом . ...
Вітаємо!
Розміщено: 08-05-2020 Переглядів: 322
Юрасова Анатолія Миколайовича - водія селищної ради Прийміть від душі наші щирі вітання,Хай ...
Представляємо до Вашої уваги відеоролик про наше рідне селище. Пісня "Мій Новотроїцьк" слова Олени Олійник, музика Артема Лахматова.Співають солісти Миколаївської філармонії Володимир Іванов та Ірина Лозова, а також заслужений працівник культури Людмила Лахматова. Фото О.Спільного та А.Ростовського.

Перемога у гранті - користь громаді.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новотроїцької селищної ради надає адміністративні послуги мешканцям Новотроїцького району та Автономної Республіки Крим, дбаючи не тільки про якісні та швидкі адміністративні послуги, а й про комфортне перебування відвідувачів.

изображение viber 2020 07 29 19 18 45 1

 

Новотроїцька селищна рада здобула перемогу у гранті міжнародної допомоги «Зміцнення громадської довіри»  (UCBI ІІ) у рамках Угоди між Україною та Урядом Сполучених Штатів Америки, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

За рахунок коштів гранту було відкрито та облаштовано віддалене робоче місце КПВВ «Чонгар», розширено перелік послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України та для виїзду за кордон, з реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія, придбано 4 робочі станції, офісні меблі, встановлено систему відеоспостереження, пожежну, охоронну сигналізації, встановлено програмний комплекс ЦНАП-SQS – реєстр територіальної громади у електронному вигляді. Дані ініціативи були впроваджені протягом І півріччя 2020 року.

Останній етап впровадження - проведення ремонту двох кабінетів.

Міжнародним донором було оголошено тендер на проведення ремонтних робіт, переможцем якого визначено Новотроїцьке житлово комунальне підприємство.

Спеціалістами Новотроїцького ЖКП протягом місяця було зроблено якісний сучасний капітальний ремонт.

Спеціалісти та відвідувачі центру надання адміністративних послуг задоволені комфортними умовами роботи та  обслуговування.

Новотроїцька селищна рада і надалі планує брати участь у грантах щодо розширення адміністративних послуг з метою задоволення потреб громадян.

изображение viber 2020 07 29 19 18 46

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88