Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СКАСУВАННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

На підставі розпорядження селищного голови від 13.10.2021 р. № 308 «Про скасування конкурсного відбору на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Новотроїцької селищної ради» скасовано конкурсний відбір на посаду головного спеціаліста відділу земельних відносин та екології Новотроїцької селищної ради, оголошений розпорядженням селищного голови № 271 від 20.09.2021 р. з 13 жовтня 2021 року.

Новотроїцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Новотроїцької селищної ради:

1.1. Головного спеціаліста відділу земельних відносин та екології.
професійно-кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.
Без вимог до стажу роботи.
1.2. Заступника начальника управління, начальника відділу освіти Управління гуманітарної політики.
професійно-кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.
Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Детальніше: Новотроїцька селищна рада оголошує...

Новотроїцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Новотроїцької селищної ради:

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та екології.
2. Встановити наступні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:
- вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.
3. Встановити термін прийняття документів від кандидатів з 13.09.2021 р. до 28.09.2021 р.

Новотроїцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Новотроїцької селищної ради

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Новотроїцької селищної ради:
- начальника відділу земельних відносин та екології.
Встановити наступні професійно-кваліфікаційні вимоги до кандидатів:
- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою,
- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, Встановити термін прийняття документів від кандидатів з 06.08.2021 р до 21.08.2021 р.

Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення та на послуги з поводження з побутовими відходами з 01.09.2021р.

Шановні споживачі!

На виконання пункту 2 статті 12 Закону України «Про ціни та ціноутворення» від 21 червня 2012 року № 5007-VI, з метою досягнення рівня економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг, встановленого пунктом 3 статті 3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання вимог щодо інформування споживачів послуг про намір зміни тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення та на послуги з поводження з побутовими відходами Новотроїцьке житлово - комунальне підприємство доводить до відома споживачів послуг інформацію про намір зміни тарифів на централізоване водопостачання,  водовідведення та на послуги з поводження з побутовими відходами з 01.09.2021 року.

Детальніше: Повідомлення про намір здійснити зміну...

Новотроїцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Новотроїцької селищної ради:

Оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Новотроїцької селищної ради:
- головного спеціаліста фінансово-господарського відділу.

Встановлені  наступні професійно-кваліфікаційні вимоги до кандидатів:
- вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою;

 - без вимог до стажу роботи.

Встановити термін прийняття документів від кандидатів з 03.06.2021 р. до 17.06.2021 р.

Пам’ятка Про порядок реєстрації, розміщення пасіки та вжиття заходів щодо зменшення випадків отруєння бджіл під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами

Пам’ятка

Про порядок реєстрації, розміщення пасіки та вжиття заходів щодо зменшення випадків отруєння бджіл під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами

Пасіка

    Необхідно дотримуватися та чітко виконувати вимоги:

   Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 280/35902, яким затверджено:

  • Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04.03.2021р. за № 281/35903;
  • Порядок реєстрації пасіки, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04.03.2021р. за № 282/35904;
  • Інструкцію з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України від 04.03.2021р. за № 283/35905.

Детальніше: Пам’ятка  Про порядок реєстрації,...

Зміна порядку призначення та нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги

Сьогодні в Україні відбувається зміна порядку призначення та нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги. Це питання викликає значний суспільний інтерес і через брак інформації супроводжується чутками і домислами. ТОВ «Агентство стратегічних рішень «Ші Стретеджіс» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України в рамках Проекту Мінсоцполітики за підтримки Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» розробило інформаційний матеріал, який базується на найбільш поширених питаннях з приводу нового порядку призначення і нарахування субсидій (Додаток №1).

Шановні мешканці Генічеського району, сільгоспвиробники!

Запрошуємо вас до участі в земельних торгах, а саме:

Лот №68144 Аукціону №33793

- Лот №68147 Аукціону №33793

- Лот №68156 Аукціону №33793

Детальніше: Шановні мешканці Генічеського району,...

Увага! Конкурс!

Новотроїцька селищна рада оголошує конкурс

на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Новотроїцької селищної ради:

- головного спеціаліста з питань розвитку аграрного сектору економіки та розвитку сільських територій відділу земельних відносин та екології;

- завідувача сектору з питань охорони праці.

Професійно-кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

  1. до кандидата на посаду головного спеціаліста з питань розвитку аграрного сектору економіки та розвитку сільських територій відділу земельних відносин та екології:

 - вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою;

  1. до кандидата на посаду завідувача сектору з питань охорони праці:

 - вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою;

 - стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Заяви приймаються до 3 червня 2021 року.

Довідки за телефоном: 5-11-26

Увага! Конкурс!

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Метропільської гімназії Новотроїцької селищної ради

Новотроїцька селищна рада відповідно до розпорядження голови селищної ради від 28.04.2021 № 121 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Метропільської гімназії Новотроїцької селищної ради.

Найменування закладу: Метропільська гімназія Новотроїцької селищної ради.

Місцезнаходження закладу: вул. Шкільна, б. 45, с. Метропілля Генічеського району Херсонської області.

Найменування посади: директор.

Детальніше: Увага! Конкурс!

Увага! Конкурс!

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Дивненського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради

Новотроїцька селищна рада відповідно до розпорядження голови селищної ради від 28.04.2021 № 121 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Дивненського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради.

Найменування закладу: Дивненський заклад загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради.

Місцезнаходження закладу: вул. Шкільна, б. 42, с. Дивне Генічеського району Херсонської області.

Найменування посади: директор.

Детальніше: Увага! Конкурс!

Увага! Конкурс!

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Горностаївського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради

Новотроїцька селищна рада відповідно до розпорядження голови селищної ради від 28.04.2021 № 121 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Горностаївського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради.

Найменування закладу: Горностаївський заклад загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради.

Місцезнаходження закладу: вул. Затиса, б. 72, с. Горностаївка Генічеського району Херсонської області.

Найменування посади: директор.

Детальніше: Увага! Конкурс!

Увага! Конкурс!

Новотроїцька селищна рада

запрошує до участі у конкурсі

суб’єктів оціночної діяльності в сфері експертної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення для виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки  площею 1,0426 га, яка розташована за адресою: вул. Вишнева, 80, смт Сиваське Генічеського району Херсонської області, для обслуговування нежитлових будівель (під виробничим об’єктом – гаражем), що передається у власність (шляхом викупу) ПСП Агрофірмі «Сиваш» із земель комунальної власності.

Детальніше: Увага! Конкурс!

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88