Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Оголошення

Увага конкурс на виконавця земельних торгів для підготовки лотів!

0243cbf1978673fe443d7558de6ab4f0 XL

Новотроїцька селищна рада запрошує до участі у конкурсі на виконавця земельних торгів для підготовки  лотів для продажу на земельних торгах у формі аукціону на:

- земельну ділянку комунальної форми власності  орієнтовною площею 1,28 га  по вул. Виноградна, №69 в смт Новотроїцьке;

- земельну ділянку комунальної форми власності  орієнтовною площею 0,5 га  по вул. Виноградна, №65 в смт Новотроїцьке;

- земельну ділянку комунальної форми власності  орієнтовною площею 1,4 га  по вул. Виноградна, №56 в смт Новотроїцьке;

Детальніше: Увага конкурс на виконавця земельних...

Увага перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку.

Увага перереєстрація громадян,

які перебувають на квартирному обліку.

2019 11 06 154940

Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР,

Детальніше: Увага перереєстрація громадян,  які...

До уваги жителів територіальної громади добровільного об’єднання смт Новотроїцьке, сіл Благовіщенка, Захарівка !

29 жовтня о 10.00 годині в залі засідань Новотроїцької селищної ради за адресою: смт Новотроїцьке вул. Соборна, 77 відбудуться громадські слухання з питання обговорення Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів (нова редакція).

Взяти участь у громадських слуханнях може кожен член громади, який наділений виборчим правом та зареєстрований на території ради.
Для отримання додаткової інформації звертайтеся до Новотроїцької селищної ради у відділ комунальної власності та земельних ресурсів (І-й поверх) або за телефоном 5-20-03.
Детально з матеріалами, які виносяться на розгляд слухання можна ознайомитися за адресою: смт Новотроїцьке, вул. Соборна, 77 (відділ комунальної власності та земельних ресурсів) в період з 23 жовтня по 28 жовтня 2019 року.

Бажаючі взяти участь в громадських слуханнях повинні мати при собі паспорт для реєстрації.
Підготовчий комітет з організації громадських слухань

 

Увага конкурс на виконавця робіт із землеустрою та виготовлення тех.док. з нормативно грошової оцінки!

zemleustriy proekt

Новотроїцька селищна рада запрошує до участі у конкурсах:

  • суб’єктів оціночної діяльності в сфері експертної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення для виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,6839 га під нежитловими будівлями,

Детальніше: Увага конкурс на виконавця робіт із...

До уваги мешканців громади!

рис1

У м. Нова Каховка 25-29 вересня відбудеться фестиваль української звитяги «Чумак-Фест», на якому ви зможете побачити сучасних чумаків - торговців, козаків-

воїнів, скуштувати смачнючу юшку, куліш та виграти супер-призи від спонсорів заходу.

Детальніше: До...

До уваги громадян!

Шановні спеціалісти з профнавчання, у вересні місяці 2019 року розпочнеться підвищення кваліфікації за напрямом « Управитель житлового будинку (групи будинків)» на базі «Херсонського національного технічного університету», термін навчання -0,7 місяця ( 17 навчальних днів).

Група буде формуватися до 25.09.2019 року:

фото

Детальніше: До уваги громадян!

Новотроїцьке ЖКП має намір сдати в оренду нежитлове приміщення

Новотроїцьке ЖКП має намір сдати в оренду нежитлове приміщення, яке розміщене за адресою:смт.Новотроїцьке, вул. Пушкіна,4б, площею 14,1 кв.м. Для більш детальної інформації Ви можете звернутись за тел.5-01-56.

Засідання адмістративної комісії

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Новотроїцької селищної ради викликає: Дузенка В. І., Капусту І. О., Комарову В. Г., Каліберду В.І., Нестеренка Д. В.,  для розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 152 КУпАП.Засідання адміністративної комісії відбудеться 04 вересня 2019 року о 15.00 у приміщенні Новотроїцької селищної ради за адресою:смт Новотроїцьке, вул. Соборна, 77, актовий зал.

При собі необхідно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу та довідку про присвоєння РНОКПП (ідент.номер).
У разі неявки правопорушника на засідання адміністративної комісії, справа про адміністративне правопорушення буде розглянута без його участі.

Секретар комісії                                                                 

Артем КАРЕЦЬКИЙ

 

Про проведення зустрічей представників органу місцевого самоврядування з співвласниками багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ

Згідно графіка Новотроїцької селищної ради щодо проведення зустрічей представників органу місцевого самоврядування з співвласниками багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ на цьому тижні відбудуться зустрічі :
28.08.2019 року з мешканцями будинку № 10 по вул. Безроднього;
29.08.2019 року з мешканцями будинків № 4, 6, 8, 10, 11, 12 по вул. Суворова;
30.08.2019 року з мешканцями будинків № 4,6 по вул. Шевченка
До відома співвласників будинків буде доведена інформація про вимоги Закону України № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та форми управління багатоквартирними будинками.


Інформація для співвласників

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новотроїцької селищної ради

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Новотроїцької селищної ради викликає: Гончарову О., Комарову В., Городянко Т., Янко В., Чубонко В., Мельника О., Шликова В. та Матвійчук Н., як правопорушників для розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 152 КУпАП.

Детальніше: Засідання адміністративної комісії при...

Увага! 27 серпня останній день сплати земельного податку за 2019 рік!

30003zemlyatax 1Новотроїцька  селищна  рада  інформує   власників  земельних ділянок,   земельних  часток (паїв) та землекористувачів  про необхідність сплати земельного податку за 2019 рік до 27 серпня 2019 року згідно ст.287 Податкового кодексу України. 

У разі якщо платник податків не сплачує нараховану суму земельного податку до встановленого  строку, податковим органом   такий платник податків  притягується  до відповідальності у вигляді штрафу в розмірах:

Детальніше: Увага! 27 серпня останній день сплати...

До уваги Новотройчан!

15 серпня 2019 року об 11:00 в залі засідань Новотроїцької селищної ради проводиться навчальний семінар для ініціативних груп, які бажають створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) або визначитися з управителем багатоквартирного будинку.
Запрошуємо всіх бажаючих.

Виконком Новотроїцької селищної ради.