Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

З Днем народження!
Розміщено: 07-24-2019 Переглядів: 1112
Прус Наталю Анатоліївну-депутата селищної ради В цей дорогий для серця деньБажаєм квітів і ...
З Днем працівників лісового  господарства.
Розміщено: 09-09-2019 Переглядів: 121
Шановні працівники лісового господарства!Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – ...

Оголошення

Засідання адмістративної комісії

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Новотроїцької селищної ради викликає: Дузенка В. І., Капусту І. О., Комарову В. Г., Каліберду В.І., Нестеренка Д. В.,  для розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 152 КУпАП.Засідання адміністративної комісії відбудеться 04 вересня 2019 року о 15.00 у приміщенні Новотроїцької селищної ради за адресою:смт Новотроїцьке, вул. Соборна, 77, актовий зал.

При собі необхідно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу та довідку про присвоєння РНОКПП (ідент.номер).
У разі неявки правопорушника на засідання адміністративної комісії, справа про адміністративне правопорушення буде розглянута без його участі.

Секретар комісії                                                                 

Артем КАРЕЦЬКИЙ

 

Про проведення зустрічей представників органу місцевого самоврядування з співвласниками багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ

Згідно графіка Новотроїцької селищної ради щодо проведення зустрічей представників органу місцевого самоврядування з співвласниками багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ на цьому тижні відбудуться зустрічі :
28.08.2019 року з мешканцями будинку № 10 по вул. Безроднього;
29.08.2019 року з мешканцями будинків № 4, 6, 8, 10, 11, 12 по вул. Суворова;
30.08.2019 року з мешканцями будинків № 4,6 по вул. Шевченка
До відома співвласників будинків буде доведена інформація про вимоги Закону України № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та форми управління багатоквартирними будинками.


Інформація для співвласників

Засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новотроїцької селищної ради

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Новотроїцької селищної ради викликає: Гончарову О., Комарову В., Городянко Т., Янко В., Чубонко В., Мельника О., Шликова В. та Матвійчук Н., як правопорушників для розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 152 КУпАП.

Детальніше: Засідання адміністративної комісії при...

Увага! 27 серпня останній день сплати земельного податку за 2019 рік!

30003zemlyatax 1Новотроїцька  селищна  рада  інформує   власників  земельних ділянок,   земельних  часток (паїв) та землекористувачів  про необхідність сплати земельного податку за 2019 рік до 27 серпня 2019 року згідно ст.287 Податкового кодексу України. 

У разі якщо платник податків не сплачує нараховану суму земельного податку до встановленого  строку, податковим органом   такий платник податків  притягується  до відповідальності у вигляді штрафу в розмірах:

Детальніше: Увага! 27 серпня останній день сплати...

До уваги Новотройчан!

15 серпня 2019 року об 11:00 в залі засідань Новотроїцької селищної ради проводиться навчальний семінар для ініціативних груп, які бажають створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) або визначитися з управителем багатоквартирного будинку.
Запрошуємо всіх бажаючих.

Виконком Новотроїцької селищної ради.

 

Інформація громадянам!

Шановні громадяни!

    Новотроїцька селищна рада інформує, що з 01.07.2019 призупинено надходження акцизного податку який становить 32,6% від загального фонду бюджету, тому наразі призупинено роботи по будівництву ліній освітлення. Чекаємо коли приймуть зміни до постанови КМУ №259 ( в минулому році постанова була прийнята 19.09.2018 ) , після чого буде продовжено реалізація намічених планів.

    Також повідомляємо, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.07.2019р. №500-р передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об'єктами (заходами) згідно з додатком 1- на будівництво ліній освітлення вул. Степова, вул.8 Березня, вул. Толбухіна, вул. Маяковського, вул. Миру, вул. Олімпійська, вул. Горького, але на даний час кошти не надійшли – в подальшому по мірі надходження коштів буде розпочато дане будівництво. Ми Всі зацікавлені в тому щоб наше селище освітлювалось на кожній вуличці та провулку , тому плануємо - це зробити до кінця поточного року

Тому давайте наберемося терпіння та порозуміння і все у нас вийде добре!

Продовжується конкурс "Людина року"

Продовжує тривати конкурс на території селищної ради "Людина року".

Останній день подання документів на конкурс 05.09.2019 року.

Виконком селищної ради звертається до керівників трудових колективів, професійних спілок громадських організацій, осередків політичних партій, інших об'єднань громадян із проханням надати кандидатури для участі у конкурсі.

За довідками звертатись до відділу організаційної та інформаційно-правової роботи селищної ради.

Зверніть увагу!

Шановні мешканці смт.Новотроїцьке!

03 серпня 2019 року будуть проводитись заходи з нагоди 40-річчя вулиці Космонавтів. Під час проведення святкування передбачено обмеження руху транспорту по вул.Космонавтів(від вул.Польова до вул.Безроднього) з 16 годин до 23 годин.

Просимо мешканців смт Новотроїцьке врахувати цю інформацію, обираючи маршрут руху!

Без названия

Зверніть увагу!

Шановні мешканці та гості селища!Звертаємо Вашу увагу на те, що на території Новотроїцької селищної ради на даний момент будь-який збір коштів за парковку автотранспорту є незаконним.У разі вимагання грошових коштів за парковку рекомендуємо Вам звертатись до поліції з відповідною заявою.

Спалювати опале листя заборонено!

Шановні громадяни!

Нагадуємо Вам що спалювання листя на подвір’ях є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей та екологічного стану у самому селищі. Серед жителів селища є люди які мають алергію на дим, тому саме в цей час суттєво зростає захворюваність.

Крім того, виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки; зростає загроза неконтрольованого підпалу сухої трави і загоряння житлових будинків; погіршується видимість на дорогах, збільшується загроза ДТП.

Детальніше: Спалювати опале листя заборонено!

Шановні мешканці Новотроїцького району!

           Запрошуємо вас взяти участь  в аукціоні з продажу об’єктів комунальної власності, який відбудеться 5 серпня 2019 року. Перейшовши за посиланнями ви можете ознайомитися з об’єктами, які виставлені на продаж:

https://www.dto.com.ua/tenders/233017

https://www.dto.com.ua/tenders/233012

https://www.dto.com.ua/tenders/233008

https://www.dto.com.ua/tenders/233005

https://www.dto.com.ua/tenders/233000

https://www.dto.com.ua/tenders/232992

Шановні мешканці смт Новотроїцьке сіл Благовіщенка та Захарівка!

Новотроїцька селищна рада повідомляє, що згідно ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безкоштовну передачу їм земельних ділянок  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд із фонду комунальної власності.

На сьогоднішній день селищна рада має можливість надати в приватну власність для цих цілей 162 вільні земельні ділянки.

Детальніше: Шановні мешканці смт Новотроїцьке  сіл...

Увага конкурс на виконавця робіт із землеустрою!

zemleustriy proektНовотроїцька селищна рада запрошує до участі у повторному конкурсі:

  • виконавців робіт із землеустрою для розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 8 га в смт Новотроїцьке по вул. Сонячна, 1А, для  подальшої  передачі земельної ділянки в постійне користування.

Конкурс відбудеться у приміщенні селищної ради (смт Новотроїцьке, вулиця Соборна, 77) 16.08.2019 р. о 11.00 годині.

Конкурсні пропозиції подаються до 17.00 год. 09.08.2019 р. року в запечатаних конвертах відповідно до положення про комісію з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах.

Планове хлорування води

Шановні мешканці Новотроїцького, с.Благовіщенка та с.Захарівка.
29 липня 2019 року Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством буде здійснено планове хлорування води. Просимо вас здійснити запас води приблизно на три дні.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.

1436