Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо з Днем батька!
Розміщено: 06-13-2019 Переглядів: 204
Новотроїцька селищна рада щиро вітає з Днем батьтка! Бажаємо Вам бути з нами якомога довше, щоб ми ...
З Днем медичного працівника!
Розміщено: 06-13-2019 Переглядів: 195
Шановні медичні працівники !Новотроїцька селищна рада щиро  вітає Вас з професійним святом - ...
Прийняті рішення сесії 51 пленарного засідання Новотроїцької селищної ради VII скликання див. на сайті у розділі "Рішення сесії 2019 р."

Оголошення

Увага! Результати конкурсу на виконавця робіт із землеустрою!

IMG 7fbc441c862e96ccf93cde2a2ae1e572 V

Новотроїцька селищна рада інформує, що 14.06.2019 р. проведено конкурс по визначенню виконавця робіт із землеустрою для розробки технічної документації

Детальніше: Увага! Результати конкурсу на...

Увага конкурс на виконавця робіт із землеустрою та виконавця земельних торгів!

zemleustriy proekt

Новотроїцька селищна рада запрошує до участі у конкурсах:

1) виконавців робіт із землеустрою

Детальніше: Увага конкурс на виконавця робіт із...

19 червня о 10.00 годині відбудуться громадські слухання

19 червня о 10.00 годині в залі засідань Новотроїцької селищної ради за адресою: смт. Новотроїцьке вул. Соборна, 77 відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту «Технічне переоснащення артезіанської свердловини № 15-352 по вул. Молодіжна, 1В в с. Благовіщенка Новотроїцького району Херсонської області».

Взяти участь у громадських слуханнях може кожен член громади, який наділений виборчим правом та зареєстрований на території ради.
Для отримання додаткової інформації звертайтеся до Новотроїцької селищної ради у відділ організаційної, інформаційно-правової роботи або за телефоном 5-20-03
Детально з матеріалами, які виносяться на розгляд слухання можна ознайомитися за адресою: смт Новотроїцьке, вул. Соборна, 77 (відділ організаційної та інформаційно – правової роботи) в період з 11 червня по 18 червня 2019 року.
Бажаючі взяти участь в громадських слуханнях повинні мати при собі паспорт для реєстрації.

Підготовчий комітет з організації громадських слухань

До уваги голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та співвласники будинків, в який не створено ОСББ.

Шановні голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та співвласники будинків, в який не створено ОСББ!
Повідомляємо, що 23 травня 2019 року у приміщенні Новотроїцької селищної ради ( зал засідань) по вул. Соборна, 77 об 11.00 годині відбудеться семінар інформаційного напрямку щодо взаємодії з Державним фондом енергоефективності за участю координатора проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» Умерової Е.Е. та експерта фонду

Про виклик правопорушників.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Новотроїцької селищної ради викликає: Чудака С.В., Бруштелю Л.Б., Біду В.Й, як правопорушників для розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 152 КУпАП.

Белоножку Н.Г., Лемешко Г.І.,  як правопорушників для розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 159 КУпАП.

Кіряк М.В., Сеітов В.О. , як правопорушників для розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 183 КУпАП.

Засідання адміністративної комісії відбудеться 16 травня 2019 року о 14.00 у приміщенні Новотроїцької селищної ради за адресою:смт Новотроїцьке, вул. Соборна, 77, актовий зал.

При собі необхідно мати паспорт або інший документ, який посвідчує особу та довідку про присвоєння РНОКПП (ідент.номер).
У разі неявки правопорушника на засідання адміністративної комісії, справа про адміністративне правопорушення буде розглянута без його участі.

Секретар комісії                                                                          А. КАРЕЦЬКИЙ

Увага! Результати конкурсу на виконавця робіт з оцінки земель!

image 0 02 08 28881858399dcfda9b03ff8dc7079597f6c32086778279ea7f446b0a7dee3cda VНовотроїцька селищна рада інформує, що 03.05.2019 р. проведено конкурспо визначенню  виконавця робіт із оцінки земель  для виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів: смт Новотроїцьке, с. Захарівка, с. Благовіщенка, які знаходяться на території Новотроїцької селищної ради Новотроїцького району Херсонської області.

За результатами конкурсу переможцем визнано ДП "Херсонгеоінформ" відповідно до поданих пропозицій.

Увага конкурс на виконавця робіт із землеустрою та виготовлення тех.док. з нормативно грошової оцінки!

zemleustriy proektНовотроїцька селищна рада запрошує до участі у повторному конкурсі виконавців робіт із землеустрою:

Детальніше: Увага конкурс на виконавця робіт із...

Повідомлення про проведення громадських слухань.

Новотроїцька селищна рада повідомляє жителів територіальної громади:
10 травня о 14:00 годині в залі засідань Новотроїцької селищної ради за адресою: смт Новотроїцьке вул. Соборна, 77 відбудуться громадські слухання.
На розгляд громадських слухань виноситься питання:
- обговорення проекту Положення про комунальний «Троїцький парк» Новотроїцької селищної ради.
Право на участь у громадських слуханнях має кожен член громади, який наділений виборчим правом та зареєстрований на території ради.
На громадські слухання запрошуються:
- депутати Новотроїцької селищної ради, члени виконкому селищної ради, представник Новотроїцької районної ради.
- представники підприємств, установ та організацій, що розташовані на території селищної ради;
- мешканці смт Новотроїцьке.
Для отримання додаткової інформації звертайтеся до Новотроїцької селищної ради у відділ комунальної власності та земельних ресурсів за телефоном 5-20-04
Детально з проектом Положення про комунальний «Троїцький парк» Новотроїцької селищної ради можна ознайомитися за адресою: смт Новотроїцьке, вул. Соборна, 77 (відділ комунальної власності та земельних ресурсів) .
Бажаючі взяти участь в громадських слуханнях повинні мати при собі паспорт для реєстрації.
Підготовчий комітет з організації громадських слухань

 

Розпис великодніх писанок.

Новотроїцька селищна рада запрошує всіх бажаючих долучитись до розпису Великодніх писанок, який відбудеться 24 квітня о 10:00 год. біля селищної ради.

шаблон 6

Увага! Результати конкурсу на виконавця робіт із землеустрою!

image 0 02 05 7c5119cfa6e229067348080b70616bd0ebf5eb39282c2689c7191d63f6bd9599 VНовотроїцька селищна рада інформує, що 18.04.2019 р. проведено конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою для виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт Новотроїцьке Новотроїцького району Херсонської області.

За результатами конкурсу переможцем визнано ДП "Херсонгеоінформ" відповідно до поданих пропозицій.

Запрошуємо прийняти участь у земельних торгах!

torgyНовотроїцька селищна рада запрошує громадян, юридичних осіб, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на 10 років на земельну ділянку несільськогосподарського призначення комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з розміщенням складу для зберігання сільськогосподарської продукції та розміщення автомобільних ваг,

Детальніше: Запрошуємо прийняти участь у земельних...

Запрошуємо долучитись до прибирання територій!

12 квітня Новотроїцька селищна рада запрошує долучитись до прибирання територій, що проводиться в рамках акції «За чисте довкілля», з метою належної підготовки до Великодніх і травневих свят.

thumb zoom 1000x707 2b82 770x544

Детальніше: Запрошуємо  долучитись до прибирання...

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань.

Новотроїцька селищна рада повідомляє жителів територіальної громади :

19 квітня о 10.00 годині в залі засідань Новотроїцької селищної ради за адресою: смт Новотроїцьке вул. Соборна, 77 відбудуться громадські слухання.
На розгляд громадського слухання виносяться питання:
- обговорення проекту Статуту територіальної громади добровільного об’єднання жителів смт Новотроїцьке, сіл Благовіщенка, Захарівка Новотроїцького району Херсонської області, в новій редакції;
- обговорення проекту Правил благоустрою Новотроїцької селищної ради, в новій редакції.

Детальніше: ПОВІДОМЛЕННЯ  про проведення...