Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Проекти рішень Новотроїцької селищної ради

Проєкти рішень сесії

ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ

рішень ХІХ сесії селищної ради

VІІІ скликання

 

 1. Про затвердження Стратегії розвитку Новотроїцького ліцею № 2 Новотроїцької селищної ради на 2021-2026 роки.
 2. Про зміни до рішення сесії селищної ради від 12.03.2021 р. № 265 «Про створення Центру інтегрованих соціальних служб Новотроїцької селищної ради Херсонської області».
 3. Про прийняття у комунальну власність Новотроїцької селищної територіальної громади від USAID майна для відділу «Центр надання адміністративних послуг» Новотроїцької селищної ради.
 4. Про внесення змін до плану підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Християну О.М.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Ковалю В.А.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Камєнєвій А.М.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність громадянам Почтаренко Н.В. та Почтаренку О.С.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Трет’як Т.І.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Костюченку М.В.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Ясінському І.М.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Кондратенко В.К.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Кондратенку В.В.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Кондратенку Ю.В.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Кондратенко Н.О.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Новік Н.Ю.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Кудріч Т.А.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Чекіровій С.І.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Васькіну В.В.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Теплову Є.Є.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Котолуповій Г.Р.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Прядко В.І.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Прядку І.В.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Шевченко А.О. та Бикова А.А.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Яриша П.А.
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Попович Р.В.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Кривоноговій Г.Г.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Баркар О.М.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передаються безоплатно у власність громадянам Кебец Г.Я., Кебецю С.С.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Загоренку В.А.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Мірошниченко Л.М.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Арещенко С.М.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Семенової О.Л.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Лєонтьєвій М.С.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передаються безоплатно у власність громадянці Костирко В.М.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передаються безоплатно у власність громадянам Бахтіну Є.В., Бахтіній В.М.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Яцко В.С.
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Дімітріаді Л.І.
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Кузнєцовій Н.І.
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Єфіменку С.О.
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Щирській О.М.
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Пєрфільєвій Л.Г.
 44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність членам фермерського господарства «Арарат».
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Злотському М.О.
 46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність членам фермерського господарства «Крістіна».
 47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність членам фермерського господарства «Мрія В.І.».
 48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність членам фермерського господарства «Старт».
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дайнезі Д.В.
 50. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Музиці А.Г.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Музиці О.М.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Івіну Г.М.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Єрещенку О.М.
 54. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Пилипчуку А.Г.
 55. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «Херсонобленерго».
 56. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «Херсонобленерго».
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в оренду гр. Панфіловій С.С.
 58. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «Херсонобленерго».
 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її в оренду АТ «Херсонобленерго».
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковальчук А.О.
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її в оренду АТ «Херсонобленерго».
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПОСП «Колос».
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення ПОСП «Колос».
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Кадировій Р.В.
 65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам Ющук Ю.Л., Ющук Ю.Ю., Лобзенко Ю.Л., Лобзенко С.М. та іншим (всього 19 чоловік).
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Івіній В.В.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Стецюк Л.Ю.
 68. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Нестерову О.В.
 69. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Давидовій Л.Е.
 70. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Любець Т.М.
 71. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Голуб О.А.
 72. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Бочку С.І.
 73. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Ігнатенку А.Ю.
 74. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Ігнатенко С.І.
 75. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Воронку К.С.
 76. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Воронко О.С.
 77. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Солдатенку В.В.
 78. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Гузенку А.М.
 79. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Ушаковій Ж.М.
 80. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Шкробу М.Г.
 81. Про зміни до рішення сесії селищної ради від 23.07.2021 р. № 692 «Про надання дозволу на розробку технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (невитребувана земельна частка (пай)) в натурі (на місцевості), що передається в оренду ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ».
 82. Про зміни до рішення сесії селищної ради від 12.05.2021 р. № 466 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Луценко І.О.».
 83. Про зміни до рішення сесії селищної ради від 12.05.2020 р. № 461 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Охотюк В.А.».
 84. Про передачу в приватну власність земельної ділянки гр. Семаки С.В.
 85. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Шульгіній Г.В.
 86. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Шульгіну І.М.
 87. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається у власність гр. Ігнатенку А.Ю.
 88. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що передаються у власність громадянам Басовій Т.В, Басовій В.В., Басову С.В.
 89. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що передається у власність гр. Філонцеву Г.М.
 90. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки.
 91. Про проведення інвентаризації земельної ділянки.
 92. Про проведення інвентаризації земельної ділянки.
 93. Про проведення інвентаризації земельної ділянки.
 94. Про проведення інвентаризації земельної ділянки.
 95. Про проведення інвентаризації земельної ділянки.
 96. Про проведення інвентаризації земельної ділянки.
 97. Про проведення інвентаризації земельних ділянок.
 98. Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону.
 99. Про припинення договору оренди землі з гр. Копчею Ю.Ю.
 100. Про припинення договору оренди земельної ділянки з гр. Козловим П.М.
 101. Про припинення договору оренди земельної ділянки з гр. Ковальовою І.І.
 102. Про припинення договору оренди земельної ділянки з гр. Ковальовою І.І.
 103. Про припинення договору оренди земельної ділянки з гр. Старовєровим М.В.
 104. Про припинення договору оренди земельної ділянки з гр. Човником В.І.
 105. Про зміни до договору оренди землі сільськогосподарського призначення та його поновлення гр. Ковальовій І.І.
 106. Про зміни до договору оренди землі гр. Андрєєва Л.О.
 107. Про зміни до договору оренди землі сільськогосподарського призначення гр. Пасльона М.О.
 108. Про зміни до договору оренди землі сільськогосподарського призначення гр. Малєєва В.М.
 109. Про зміни до договору оренди землі сільськогосподарського призначення гр. Малєєва В.М.
 110. Про зміни до договору оренди землі сільськогосподарського призначення гр. Давосир І.М.
 111. Про припинення договору оренди земельної ділянки з гр. Котік Л.В.
 112. Про зміни до договору оренди землі гр. Мартинюк І.О.
 113. Про зміни до договору оренди землі сільськогосподарського призначення гр. Коростинського С.І.
 114. Про зміни до договору оренди землі сільськогосподарського призначення Коростинського С.І.
 115. Про зміни до договору оренди землі сільськогосподарського призначення та його продовження гр. Талаєвському В.М.
 116. Про зміни до договору оренди земліСФГ «Колос».
 117. Про зміни до договору оренди землі гр. Матрос Л.Д.
 118. Про припинення договору оренди земельної ділянки з гр. Найдьоновою К.М.
 119. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки СТОВ «Агроспутнік».
 120. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на території Новотроїцької селищної територіальної громади.
 121. Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період.
 122. Про Порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Новотроїцької селищної територіальної громади
 123. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 26.11.2020 р. № 14
 124. Про деякі питання функціонування Громівського ясла-садка комунальної форми власності Новотроїцької селищної ради Херсонської області
 125. Про затвердження Положення про старосту Новотроїцької селищної ради в новій редакції
 126. Про утворення старостинських округів
 127. Про зміни до селищної програми соціально-економічного та культурного розвитку Новотроїцької територіальної громади на 2021 рік
 128. Про звіт про виконання бюджету Новотроїцької селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року. Додатки
 129. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії селищної ради VIII скликання від 23 грудня 2020 року № 73 «Про бюджет Новотроїцької  селищної територіальної громади на 2021 рік». Додатки
 130. Про укладання договору про передачу коштів субвенцій у 2021 році
 131. Про прийняття у комунальну власність Новотроїцької селищної територіальної громади окремого індивідуально визначеного майна
 132. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Центральної бібліотеки Новотроїцької селищної ради на 2022 рік. Додаток
 133. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Центру культури та дозвілля Новотроїцької селищної ради на 2022 рік. Додаток

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88