Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо з Днем батька!
Розміщено: 06-13-2019 Переглядів: 204
Новотроїцька селищна рада щиро вітає з Днем батьтка! Бажаємо Вам бути з нами якомога довше, щоб ми ...
З Днем медичного працівника!
Розміщено: 06-13-2019 Переглядів: 195
Шановні медичні працівники !Новотроїцька селищна рада щиро  вітає Вас з професійним святом - ...
Прийняті рішення сесії 51 пленарного засідання Новотроїцької селищної ради VII скликання див. на сайті у розділі "Рішення сесії 2019 р."

Шановні мешканці смт Новотроїцького!

Запрошуємо Вас до обговорення розвитку території Троїцького парку!

На цій сторінці Ви маєте можливість внести свої пропозиції, які будуть включені до обговорення на наступному засіданні комісії у травні місяці 2019 р.! Давайте разом зробимо наше селище кращим!

foto2park

Ігор

Возле парка есть танцевальная площадка под названием "КЛЕТКА". Можно было бы раз в неделю проводить дискотеку для всех возрастов (например в субботу), я думаю это бы всем понравилось. И было бы не плохо её приукрасить. В конце концов у нас давно уже не проводится такие мероприятия.


Понеділок, 20 травня 2019
Олексій

Більш зручні лавочки та у більшій кількості, ремонт доріжок, більш сучасний фонтан, невеличкий кіоск з морозивом та напоями і ніяких кафе, барів та ресторанів. І ще б бажано доглядати за деревами, періодично косити траву.


Вівторок, 07 травня 2019
Анастасія

Знести СЛАВНОЗВІСНЕ кафе "Каштан", у якому завжди щось відбувається, то людину вб'ють, то когось поб'ють, діти у віці 14, 15 років туди ходять і їм продають спиртні напої, або замість нього зробити наприклад якийсь музей.


Четвер, 25 квітня 2019
Олександр

Этот вопрос надо было поднять ещё  давным давно! Навести порядок в парке не так сложно. Сделать новые тротуарные дорожки и фонтан. Поставить детские площадки и другие сооружения. А самое главное - это можно сделать без вложения с бюджета. И парк уже б давным давно преобразился! 


Понеділок, 22 квітня 2019
Валентина

Ще з 2006 року у населених пунктах України забороняється білити вапном декоративні дерева і малі архітектурні форми.

Вказана заборона міститься у пункті 9.1.17 Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105 — «Забороняється білити вапном декоративні дерева і малі архітектурні форми.»


Понеділок, 22 квітня 2019
Ігор

доброго времени суток. Было бы не плохо поставить небольшое колесо обозрения и если возможно как то сделать не большой летний кинотеатр возле парка или в парке. 


П'ятниця, 19 квітня 2019
Роксолана

Не зайвим було би для парку відновлення фонтану, зволоження пекельного повітря влітку та як прикраса. Побільше зелених насаджень. 


Четвер, 18 квітня 2019
Коденцев Федір.

Хотілося б облаштувати тротуарні доріжки асфальтовим покриттям, так як воно є довговічним і практичнішим в порівнянні з тротуарною плиткою (взимку не ковзає та можна без застережень використовувати снігоочисну техніку або розчищати вручну за допомогою лопат). Також,  запропонувати підприємцям встановити охайні тимчасові споруди лише для продажу кави, чаю та смаколиків)


Четвер, 18 квітня 2019
Олена Шевченко

Здравствуйте, спасибо за такую замечательную возможность, я как мама маленького сынишки хотела бы попросить организовать современную детскую зону с качельками, песочницей и лавочками на месте бывшего Сказочного городка. Деткам так необходимо бывать на свежем воздухе.  Вот такого типа


Четвер, 18 квітня 2019
Powered by Phoca Guestbook

Текст повідомлення