Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПРО РОБОТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ І ЇЇ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗА 2019 РІК

Завершився рік діяльності Новотроїцької селищної ради, рік нашої з Вами спільної роботи. Разом із вами ми прагнули організувати її так, щоб отримати якомога ефективніший результат і, головне, компетентно та виважено приймати відповідальні рішення.
Діяльність селищної ради охоплювала різні сфери економічного, соціального та культурного життя громади. Робота здійснювалась відповідно до вимог діючого законодавства, затвердженого плану та Регламенту роботи селищної ради 7 скликання.
Селищна рада є колегіальним органом, який представляє спільні інтереси територіальної громади, тому, фактично, це своєрідне підбиття підсумків колективної роботи кожного її депутата, постійних комісій, сесійної діяльності, виконавчого апарату.
Мета мого звіту – не лише донести інформацію про роботу, а й почути конструктивні пропозиції безпосередньо від вас, шановні депутати, члени виконкому, керівники установ, жителі громади, і таким чином визначити шляхи розвитку на майбутнє.

Детальніше: ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПРО РОБОТУ...

Звіт селищного голови про роботу селищної ради і її виконавчого комітету за 2018 рік

Шановна громадо!


Головним суб’єктом діяльності місцевої влади є людина з усіма її соціальними проблемами. Цій меті підпорядкована робота Новотроїцької селищної ради. Розвиток самоврядності напряму пов’язаний із ефективністю розвитку населених пунктів територіальної громади селища Новотроїцьке.
В межах повноважень, визначених Конституцією України та Законами України, організована робота по забезпеченню інтересів громади у всіх сферах життя, збільшення надходжень до селищного бюджету, цільовому та ефективному використанню фінансових та матеріальних ресурсів. Для отримання підтримки з боку громади, для успішного виконання своїх функцій дотримуємося принципів чесності, прозорості, відкритості. Цим досягаються не лише позитивні зрушення, а й обізнаність громади про роботу селищної ради, її досягнення, залучається громадськість до обговорення проблем і пошуку нових шляхів їх розв’язання.

Детальніше: Звіт селищного голови про роботу...

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88