Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 04-15-2020 Переглядів: 1297
Мороз Людмилу Миколаївну - депутата селищної ради. Дозвольте вас сьогодні привітати,Міцного вам ...
Вітаємо!
Розміщено: 05-04-2020 Переглядів: 920
  Коденцева Федіра Вікторовича - депутата селищної ради. Хай кожен день ясніє небом ...

Звіт Про результати періодичного відстеження результативності рішення сесії Новотроїцької селищної ради від 05.03.2013 року №417 «Про мінімальну вартість орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб»

                                                            Звіт

Про результати періодичного відстеження результативності рішення сесії Новотроїцької селищної ради від 05.03.2013 року №417

«Про мінімальну вартість орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб»

 

 1. Вид та назва регуляторного акта: Рішення Новотроїцької селищної ради від 05.03.2013 №417 «Про мінімальну вартість орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб»
 2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: Відділ планування та фінансово-господарського забезпечення Новотроїцької селищної ради.
 3. Цілі прийняття акта :
 • врегулювання відносин між орендарями, орендодавцями та органами ДПІ в частині нарахування (сплати) податку на доходи фізичних осіб від надання в оренду нерухомого майна;
 • упередження ухилення від оподаткування фізичних осіб, які отримують доходи від надання нерухомого майна в оренду.
 1. Строк виконання заходів з відстеження результативності: червень 2018 року.
 2. Тип відстеження: Періодичне відстеження
 3. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.
 4. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: оскільки даний регуляторний акт спрямований на збільшення нарахування податку на доходи фізичних осіб, який зараховується до районного бюджету в розмірі 60%, до обласного – 15%, до державного – 25%, доцільно аналізувати динаміку сплати податку на доходи фізичних осіб , що сплачується податковими агентами із доходів платника податку інших ніж заробітна плата, сплаченого платниками, що здійснюють діяльність на території Новотроїцької селищної ради.
 1. Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

№ з/п

Назва показника

2017 рік, тис.грн.

2018 рік, тис.грн.

Відхилення,%

1.

Фактичний розмір річних надходжень податку на доходи фізичних осіб , що сплачується податковими агентами із доходів платника податку інших ніж заробітна плата, сплаченого платниками, що здійснюють діяльність на території Новотроїцької селищної ради

1937,33

2287,5

18,07

 1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Враховуючи зміни, які відбулись у чинному законодавстві, а саме: Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 09.08.2017 року №195 затверджено прогнозні середньорічні показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України на 2018 рік, доцільно переглянути розмір мінімальної вартості орендного платежу за оренду нерухомого майна фізичних осіб, оскільки при його розрахунку згідно Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, затвердженої постановою КМУ від 29.12.2010р. №1253, застосовується даний показник.

 

                      Заступник селищного голови

З фінансових питань                    ________      Т.С.Левошич

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88