Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Селищний голова

Звіт селищного голови про роботу селищної ради і її виконавчого комітету за 2018 рік

Шановна громадо!


Головним суб’єктом діяльності місцевої влади є людина з усіма її соціальними проблемами. Цій меті підпорядкована робота Новотроїцької селищної ради. Розвиток самоврядності напряму пов’язаний із ефективністю розвитку населених пунктів територіальної громади селища Новотроїцьке.
В межах повноважень, визначених Конституцією України та Законами України, організована робота по забезпеченню інтересів громади у всіх сферах життя, збільшення надходжень до селищного бюджету, цільовому та ефективному використанню фінансових та матеріальних ресурсів. Для отримання підтримки з боку громади, для успішного виконання своїх функцій дотримуємося принципів чесності, прозорості, відкритості. Цим досягаються не лише позитивні зрушення, а й обізнаність громади про роботу селищної ради, її досягнення, залучається громадськість до обговорення проблем і пошуку нових шляхів їх розв’язання.

Детальніше: Звіт селищного голови про роботу...

Звіт селищного голови про роботу селищної ради і її виконавчого комітету за 2017 рік


Шановна громадо! Шановні депутати!


Позаду рік нашої з вами спільної роботи. А тому, згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», я, як селищний голова, звітую перед вами про зроблене в 2017 році. Мій звіт адресовано не тільки присутнім, але й всім моїм виборцям.

Детальніше: Звіт селищного голови про роботу...

Звіт селищного голови про роботу селищної ради і її виконавчого комітету за 2016 рік

Шановно громадо! Шановні депутати!

Позаду рік нашої з вами спільної роботи. А тому, згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», я, як селищний голова,  звітую перед вами про зроблене в 2016 році. Мій звіт адресовано не тільки присутнім, але й всім моїм виборцям.

Детальніше: Звіт селищного голови про роботу...

Інтервью з селишним головою Новотроїцької селищної ради

Встигнути зробити якнайбільше

25 жовтня жителі Новотроїцької селищної ради більшістю голосів обрали нового голову – Наталю Пінчук. 18 листопада вона офіційно стала на посаду.

Детальніше: Інтервью з селишним головою...