Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

З Днем народження!
Розміщено: 07-24-2019 Переглядів: 1113
Прус Наталю Анатоліївну-депутата селищної ради В цей дорогий для серця деньБажаєм квітів і ...
З Днем працівників лісового  господарства.
Розміщено: 09-09-2019 Переглядів: 122
Шановні працівники лісового господарства!Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – ...

№ 156Про стан укладання власниками тимчасових споруд договорів на послугу поводження з побутовими відходами та договорів на пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою

НОВОТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 05.06. 2019 р. № 156
смт Новотроїцьке

Про стан укладання власниками тимчасових
споруд договорів на послугу поводження
з побутовими відходами та договорів на
пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою

 

Відповідно до ст. 29, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Новотроїцької селищної ради, враховуючи рішення робочої групи з питань контролю за станом оплати комунальних послуг, які надає НЖКП (протокол №1 від 23.05.2019 року), виконком селищної ради
В И Р І Ш И В :
1. Зобов’язати НЖКП (Черняєва О.І.):
1.1. Доручити інспекторам з благоустрою скласти протоколи про адміністративне правопорушення, на власників тимчасових споруд, які після попередження не уклали договори на вивезення і розміщення ТПВ.
1.2. Доручити інспекторам з благоустрою проводити постійну роботу з власниками тимчасових споруд щодо укладення договорів з НЖКП на вивезення і розміщення ТПВ та укладення договорів на пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою. В разі не виконання відповідних вимог власниками тимчасових споруд, інспекторам з благоустрою приймати рішення відповідно до діючих нормативних актів Новотроїцької селищної ради та чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Бондарчука С. А.

 

Селищний голова Н. ПІНЧУК