Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 05-04-2020 Переглядів: 973
 Плахотнього Володимира Володимировича - депутата селищної ради. Хай кожен день ясніє небом ...
09.06.2020 р. о 09:00 у залі засідань Новотроїцької селищної ради (ІІ поверх) відбудеться пленарне засідання 64 сесії селищної ради VII скликання

№ 192Про стан роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2019 року

НОВОТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Явід 03.07.2019 № 192
смт Новотроїцьке
Про стан роботи із зверненнями
громадян за І півріччя 2019 року

Керуючись статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», заслухавши інформацію секретаря селищної ради Бєляєвої І.О. про стан роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2019 року, виконком селищної ради
В И Р І Ш И В :

1. Взяти до відома інформацію про стан роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2019 року (додається)
2. Виконавчому комітету селищної ради продовжити роботу по забезпеченню своєчасного розгляду звернень громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної ради Бєляєву І.О.


Селищний голова Н.ПІНЧУКДодаток до рішення виконкому
селищної ради від
03.07.2019 року № 192
ІНФОРМАЦІЯ
про стан роботи із зверненнями громадян
за І півріччя 2019 року
Виконкомом селищної ради проводиться постійна робота по виконанню Закону України «Про звернення громадян», забезпеченню виконання вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розпоряджень селищного голови та інших нормативно-правових актів щодо розгляду пропозицій, заяв та скарг громадян.
Всі звернення, які надходять до селищної ради, уважно розглядаються, викладені в них факти перевіряються, за результатами розгляду заявникам надаються своєчасно обґрунтовані відповіді та роз’яснення.
Загальна результативність розгляду питань, порушених у зверненнях, знаходяться на задовільному рівні. Прийом громадян у селищній раді здійснюється відповідно до затвердженого графіку особистих прийомів громадян. Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди та інші непрацюючі особи, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.
Протягом звітного періоду до виконкому Новотроїцької селищної ради надійшло усіх звернень 405(у 2018 році- 257), що на 158% більше ніж у минулому році, Систематично здійснюється особистий прийом громадян -10 звернень, а також виїзний прийом громадян в с.Благовіщенка та с.Захарівка. Основні питання з якими звертаються це
-аграрної політики та земельних відносин – 117 звернень, переважно порушуються питання надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою,про впорядкування нумерації земельної ділянки.
- житлової політики – 4 звернення, а саме надання дублікату на право власності квартири, та зняття з квартирної черги в зв’язку з придбанням власного житла;
- комунального господарства – 78 звернень- це питання ремонту дорожнього покриття вулиць, спилювання дерев, освітлення вулиць, сплата за водопостачання, ремонт покрівель, благоустрою селища та інші.
Також надходять звернення щодо забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку їх кількість становить-13, а саме порушення правил благоустрою, конфлікти сусідів стосовно вигрібної ями біля будинку та чагарників у дворі, поведінка в стані алкогольного сп’яніння).При вирішенні даних питань долучаються помічники дільничого офіцера поліції, які швидко реагують на заяви, проводять профілактичні бесіди з населенням та допомагають у вирішенні конфліктних ситуацій.
Як і раніше, найчастіше до виконавчого комітету звертаються найменш соціально-захищені категорії населення, особи похилого віку, громадяни, які значного мірою втратили здоров’я і працездатність, ветерани праці, пенсіонери, члени багатодітних сімей, учасники війни та бойових дій, учасники АТО, одинокі матері та ті, що потребують соціальної підтримки. У 2018 році кількість звернень що стосується соціального захисту складала 170 звернень, у 2019 – 174, це свідчить про те, що населення як і раніше потребує підтримки з боку органу місцевого самоврядування.
Звернення щодо надання матеріальної допомоги вирішувалися згідно з селищною програмою « Соціальний захист окремих категорій населення», також згідно програми «Оздоровлення дітей влітку» діти пільгових категорій оздоровлюються в дитячому таборі «Орльонок»

Матеріали, що стосуються розгляду звернень, формуються у справи у відповідності до інструкції з діловодства за зверненням громадян, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348.


Спеціаліст I категорії по роботі з персоналом О.М.Тимошенко

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88