Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

№ 354 Про затвердження порядку проведення конкурсу та порядку проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб селищної ради

НОВОТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 04.11.2019 № 354
смт Новотроїцьке

Про затвердження порядку
проведення конкурсу та
порядку проведення іспиту
на заміщення вакантних посад
посадових осіб селищної ради

Керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» № 169 від 15.02.2002 року, наказу Головного управління державної служби України №164 від 08.07.2011 року «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України №930/19668 від 28.07.2011 року із змінами, виконком селищної ради
В И Р І Ш И В :
1. Затвердити у новій редакції:
1.1 Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті селищної ради (додається).
1.2 Склад конкурсної комісії селищної ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті селищної ради (додається).
1.3 Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті селищної ради (додається).
1.4 Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» (додається).
2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження № 44 від 15.05.2015 року «Про створення конкурсної комісії селищної ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб у виконавчому апараті селищної ради».
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря селищної ради Ірину БЄЛЯЄВУ.

Селищний голова Наталя ПІНЧУК