Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 09-02-2020 Переглядів: 1414
Перепечаєву Віту Анатоліївну - прибиральницю відділу ЦНАП на КПВВ" Чонгар" В цей дорогий для серця ...
З днем гідності та Свободи.
Розміщено: 11-20-2020 Переглядів: 191
Шановні земляки! День гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку, на честь ...
Представляємо до Вашої уваги відеоролик про наше рідне селище. Пісня "Мій Новотроїцьк" слова Олени Олійник, музика Артема Лахматова.Співають солісти Миколаївської філармонії Володимир Іванов та Ірина Лозова, а також заслужений працівник культури Людмила Лахматова. Фото О.Спільного та А.Ростовського.

З днем гідності та Свободи.

гідність

Шановні земляки!

День гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку, на честь початку цього дня двох революцій : Помаранчевої революції  та Революції гідності.

            Події, що відбувались у нашому суспільстві на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

            З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Сьогодні всі кому небайдужа доля рідної України повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної  та заможної держави.

Ми не маємо морального права забути  подвиги учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції, які в нелегкі часи сьогодення, відстоюють інтереси народу України. Низько вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі. Їх подвиг є неоціненним для України.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках  краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

            Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З повагою

Новотроїцька селищна рада

Події Новотроїцького ясла-садка "Дзвіночок"

Останні прийняті рішення сесії

Події Новотроїцького ясла-садка "Дюймовочка"

Останні прийняті рішення виконкому

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88