Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо з днем народження!
Розміщено: 01-22-2021 Переглядів: 810
ВЛАСИНЕВИЧА Андрія Федоровича, завідувач сектору містобудування та архітектури Новотроїцької ...
21.09.2021 р. о 10:00 у залі засідань Новотроїцької селищної ради (ІІ поверх) відбудеться пленарне засідання 16 сесії селищної ради VIІI скликання

new

Завершено ремонт проїзної частини вулиці Першотравнева

Підрядна організація ТОВ «АРТ – Мега - Строй» на замовлення Державної установи «Місцеві дороги Херсонщини», втілюючи в життя програму Президента України «Велике будівництво», провела капітальний ремонт проїзної частини вул. Першотравнева (від пров. Шкільний до кінця вулиці) в смт Новотроїцьке. На відрізку 665 метрів влаштовано нове асфальтобетонне покриття шириною 4,5 метрів середньою товщиною 5,5 сантиметрів.

Дорога 3

Детальніше: Завершено ремонт проїзної частини...

Як громаді стати цифровою

Новий освітній серіал на порталі ДІЯ, який допоможе кожному громадянину безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом.

Розпочати курс можна за посиланням.

Як громаді стати цифровою

Податкова інформує

Податкова інформує

Чи включає ФОП отриманий кредит до доходу

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо віднесення до оподатковуваного доходу підприємця суми банківського кредиту.

Фінансовий кредит – кошти, що надаються банком-резидентом або нерезидентом, що кваліфікується як банківська установа згідно із законодавством країни перебування нерезидента, або резидентами і нерезидентами, які мають згідно з відповідним законодавством статус небанківських фінансових установ, а також іноземною державою або його офіційними агентствами, міжнародними фінансовими організаціями та іншими кредиторами - нерезидентами юридичній чи фізичній особі на визначений строк для цільового використання та під процент (п. п.14.1.258 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України, далі – ПКУ).

Детальніше: Податкова інформує

Новотроїцька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Новотроїцької селищної ради:

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та екології.
2. Встановити наступні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:
- вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.
3. Встановити термін прийняття документів від кандидатів з 13.09.2021 р. до 28.09.2021 р.

На Херсонщині 78% бізнесменів звітують онлайн

Станом на 01.09.2021 платники Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі засобами е-mail вже надали 269134 звітних документів. Це складає 78% від загальної кількості прийнятої фахівцями центрів обслуговування платників звітності (344930 звітів).

При цьому, переваги електронного звітування оцінили понад 91% юридичних осіб, які спрямували до податкової служби декларації онлайн. Серед підприємців цей показник є меншим і складає 67,7%.

На Херсонщині 78 бізнесменів звітують онлайн

Детальніше: На Херсонщині 78% бізнесменів звітують...

Знову виявлено нелегальне використання праці

7 вересня відбулося засідання робочої групи з питань легалізації суб’єктів господарювання в Новотроїцькій селищній раді, легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення. Було обговорено проведену роботу групи з суб’єктами господарювання та окреслено напрямки  роботи щодо недопущень порушень у оформленні на роботу найманих працівників.

Легалізація

Детальніше: Знову виявлено нелегальне використання...

Роздрібна торгівля підакцизними товарами додала до бюджету 110 мільйонів гривень

За інформацією спеціалістів відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі упродовж січня – серпня поточного року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 110 млн гривень у вигляді акцизного податку з реалізації у роздріб алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Надходження перевищили торішній показник на 9 млн гривень або 8,8%.

бюджет акциз

Детальніше: Роздрібна торгівля підакцизними...

Щорічна Серпнева конференція освітян

30 серпня 2021 року у актовій залі Новотроїцької селищної ради відбулась традиційна Серпнева конференція педагогічних працівників  «Освіта Новотроїцької територіальної громади: складові успішності – безбар’єрність та якість».

У зв'язку з протиепідемічними заходами конференція була проведена у стислому форматі - з обмеженою кількістю учасників. На конференцію були запрошені керівники закладів освіти Новотроїцької селищної ради.

Конференція

Детальніше: Щорічна Серпнева конференція освітян

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про заходи з проведення пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу!

Новотроїцьке управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомляє, що згідно з Планом протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Херсонській області на 2021 рік, у вересні – І декаді жовтня місяця поточного року, планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на території Херсонської області, шляхом розповсюдження принад з вакциною за допомогою авіатранспорту.

Пероральна вакцинація

Детальніше: ПОПЕРЕДЖЕННЯ про заходи з проведення...

Шановні першокласники, учні, студенти, вчителі та викладачі!

Вітаємо вас з Днем Знань і початком навчального року! Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим.

Для випускників цей навчальний рік буде найвідповідальнішим. Не зупиняйтеся на досягнутому, втілюйте у життя свої мрії.

Бажаємо терпіння та наснаги батькам, вдячні вам за талановитих та розумних дітей, якими пишаєтесь не тільки ви, а й вся Новотроїцька громада.

Нехай цей навчальний рік для всіх буде насиченим різноманітними цікавими подіями, яскравими досягненнями та перемогами.

Новотроїцький селищний голова                              

Петро ЗБАРОВСЬКИЙ

1 вересня

Фінансова підтримка виноградарів, ягідників та садівників області у 2021 році

На підтримку розвитку галузі садівництва, ягідництва та виноградарства – 450 млн грн.

Суб’єктам господарювання, які закладають плодово-ягідні насадження та виноградники, бюджетні кошти надаються на безповоротній основі для компенсації витрат (без урахування податку на додану вартість), здійснених у період з 1 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року на:

  • Придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур та винограду – у розмірі до 80 відсотків здійснених витрат (після проведення ними садіння або ремонту насаджень);
  • Проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення – у розмірі до 50 відсотків здійснених витрат (після завершення монтажних робіт);
  • Закупівлю техніки, механізмів та обладнання.

Виноград

Детальніше: Фінансова підтримка виноградарів,...

Впровадження електронних листків непрацездатності

З метою зменшення кількості фальсифікацій, економії часу та депаперизації документообігу з 01 вересня 2021 року впроваджено електронні листки непрацездатності. Усі заклади охорони здоров’я переходять на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність, видача паперових лікарняних буде заборонена/

Електронний реєстр листків непрацездатності формує та веде Пенсійний фонд України. 

лікарняні

Детальніше: Впровадження електронних листків...

Утилізація тари з під ЗЗР

В Україні починає діяти пілотний проект «Агро Варта» щодо утилізації тари від ЗЗР (засоби захисту рослин). Даний Проект отримав дозвіл Антимонопольного комітету України на узгоджені дії (Рішення №562-р від 28 серпня 2020 року).

В рамках Проекту були відібрані компанії, що мають ліцензію Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України на поводження з небезпечними відходами, які відповідають екологічним та технічним вимогам щодо процесів переробки та утилізації тари з-під ЗЗР. Найближчим часом планується запуск електронної платформи, за допомогою якої буде можливим подача заявок на збір та переробку тари з-під ЗЗР в онлайн форматі.

Презентація Укрдержфонд 23.07.2021 ФГ 11

Детальніше: Утилізація тари з під ЗЗР

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88