Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Шановні працівники органів статистики !
Розміщено: 10-09-2020 Переглядів: 759
Щиро вітаємо Вас із професійним святом –  Всесвітнім Днем статистики. Статистичні дані мають ...

new

Держава купує житло дітям-сиротам

Питання підвищення рівня життя населення, а особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа є одним із пріоритетних завдань Новотроїцької селищної ради.
Ось вже, другий рік поспіль, діти - сироти, і позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа , що мешкають на території нашої громади отримують грошову компенсацію на придбання їм житла. Це стало можливим завдяки наданню субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для  зазначеної категорії населення.

0c2f4e80be855e8e6a4146760aeece26 preview w440 h290

Детальніше: Держава купує житло дітям-сиротам

Наша мета - добробут громади!

Наша мета - навести порядок у нашому спільному «будинку». Ми розуміємо, що кожен має право симпатизувати різним політичним партіям. Це правильно, оскільки вирішення питань освітлення, водопостачання, водовідведення, встановлення майданчиків, наведення порядку не потребує обов’язкової належності до якоїсь партії.

общее фото min

Детальніше: Наша мета - добробут громади!

ЩЕ ОДИН КРОК ДО ДОБРОБУТУ ГРОМАДИ!

          Новотроїцька селищна рада не втрачає жодної можливості залучення додаткових фінансових ресурсів для розбудови громади. Тому 16 жовтня ми зареєстрували заявку на участь у конкурсі  проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу за напрямком «Наближення якісних послуг до мешканців Новотроїцької громади  та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя». Даний проект передбачає придбання двох нових потужних сміттєвозів для Новотроїцького житлово-комунального підприємствата однієї спеціалізованої машини для відділу «Центр надання адміністративних послуг», що забезпечить мобільність надання якісних публічних послуг у кожному із 44 населених пунктів Новотроїцької територіальної громади.

          Рухаймось вперед! Дбаємо про майбутнє вже сьогодні!

Довідково. У 2014 році між Урядом України та Європейською Комісією було укладено Угоду про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України. Загальною метою Угоди є підтримка соціальної, економічної та територіальної згуртованості України і підвищення добробуту громадян по всій країні. Угода підтримує досягнення цілей, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року.

Засідання виконкому.

06.10.2020 року відбулось засідання виконкому селищної ради. В умовах карантину засідання  пройшло дистанційно.

На розгляд засідання було винесено 3 питання : Про заяву щодо проведення спортивно-розважальних заходів спортивним клубом «Геркулес», про дозвіл на розміщення реклами, про доповнення до рішення виконкому селищної ради від 25 вересня 2020 року № 262.

По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Комунальники звітують.

Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством у період з 09.10.2020 по 15.10.2020 року було прийнято та відпрацьовано 29 заявок: на поховання – 2, по одній на послугу автовишки та автокрану, 8 - на опломбування лічильників водопостачання, 3 - на установку лічильників, в тому числі 1 в розстрочку, 1 - на послугу реструктуризації боргу за житлово-комунальні послуги та  інші заявки з виконання ремонтних робіт систем водопостачання та водовідведення, електрообладнання, перерахунку коштів, заміни особових даних і кількості проживаючих. 

1602826891657

Детальніше: Комунальники звітують.

Засідання сесії.

05.10.2020 року відбулось чергове засідання LXVIIІ сесії селищної ради VII скликання. Селищний голова Наталя Пінчук оголосила про відкриття пленарного засідання та ознайомила присутніх з порядком денним. На засіданні було розглянуто 20 питань: "Про звіт про виконання економічного-соціального та культурного розвитку Новотроїцької селищної ради  за період 2016-2020 років, про звіт про виконання селищного бюджету, про затвердження проєктів землеустрою, про затвердження техдокументацій та інші. 

По всім питанням прийняті відповідні рішення.

УВАГА! ВАШ ГОЛОС МАЄ БУТИ ВРАХОВАНО! ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ ЯКЩО ВИ ЗАХВОРІЛИ НА COVID-19 АБО ПЕРЕБУВАЄТЕ НА САМОІЗОЛЯЦІЇ.

Центральна виборча комісія оприлюднила роз’яснення щодо порядку голосування на місцевих виборах в Україні для тих, хто хворіє.

Так, якщо у виборця симптоми грипу, він може проголосувати на дільниці в окремій кабінці. Якщо ж людина перебуває на самоізоляції через хворобу, він зможе проголосувати вдома.

Детальніше: УВАГА! ВАШ ГОЛОС МАЄ БУТИ ВРАХОВАНО!...

Засідання виконкому.

02.10.2020 року відбулось засідання виконкому селищної ради. В умовах карантину засідання  пройшло дистанційно.

На розгляд засідання було винесено 9  питань: про  внесення змін до селищних програм, про звіт про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2020 року,  про надання  матеріальної допомоги, про надання допомоги на поховання, та інші.

По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Результати проведення земельних торгів - лот №55564 аукц. №27985 (відео звіт)

08.10.2020 р. відбулися земельні торги за лотом  №55564 Аукціону №27985 на право власності (шляхом викупу) земельної ділянки , що розташована за адресою: Херсонська область, Новотроїцький район, смт.Новотроїцьке, район вул. Соборна (Леніна), б/н,  площею 0,0092 га (кад.номер - 6524455100:01:011:0003)

Характеристика лоту:

Детальніше: Результати проведення земельних...

З Днем територіальної оборони України!

30 вересня 2020 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 417/2020 «Про День територіальної оборони України».

Згідно з указом, він відзначатиметься щороку в першу неділю жовтня.

Детальніше: З Днем територіальної оборони України!

Комунальники звітують.

             Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством у період з 02.10.2020 по 08.10.2020 року було прийнято та відпрацьовано 15 заявок: на поховання – 3, в тому числі один померлий громадянин від ускладнень коронавірусного захворювання, 1 на послугу автовишки, 1 - на опломбування лічильників водопостачання, 2 на послугу асенізаційної машини та прочистки каналізації, та  інші заявки з виконання ремонтних робіт систем водопостачання та водовідведення, електрообладнання, здійснення перерахунку нарахувань, заміни особових даних і кількості проживаючих. 

IMG a19920b7d3c3a6dde1aea9d8b97461f5 V

Детальніше: Комунальники звітують.

Комунальники звітують.

Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством у період з 25.09.2020 по 01.10.2020 року було прийнято та відпрацьовано 23 заявки: на поховання – 5, в тому числі один безхатько та один померлий громадянин від ускладнень коронавірусного захворювання, 5 - на опломбування лічильників водопостачання, 5 на послугу асенізаційної машини та прочистки каналізації, та  інші заявки з виконання ремонтних робіт систем водопостачання та водовідведення, електрообладнання, перерахунку коштів, заміни особових даних і кількості проживаючих. 

порів трубі min 1

Детальніше: Комунальники звітують.

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88