Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти селища!
Розміщено: 09-25-2020 Переглядів: 275
Вітаю всіх Вас з професійним святом –Всеукраїнським Днем дошкілля! Бути вихователем – це величезна ...
Шановні працівники позашкільних навчальних закладів селища!
Розміщено: 09-25-2020 Переглядів: 262
Щиро вітаю Вас із Днем позашкільника! Позашкільна освіта розвиває здібності і таланти наших дітей ...
05.10.2020 р. о 10:00 у залі засідань Новотроїцької селищної ради (ІІ поверх) відбудеться позачергове пленарне засідання 68 сесії селищної ради VII скликання

11 лютого 2020 року запрацював ЦНАП на КПВВ «Чонгар».

11 лютого 2020 року запрацював ЦНАП на КПВВ «Чонгар» в якому суб’єкти звернення зможуть отримати 168 адміністративних послуг. ЦНАП на КПВВ є віддаленим робочим місцем відділу «Центр надання адміністративних послуг» Новотроїцької селищної ради.

IMG 2107

 

У листопаді минулого року рішенням сесії Новотроїцької селищної ради було створено відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новотроїцької селищної ради (7 штатних одиниць) та віддалене робоче місце на КПВВ «Чонгар». За умовами конкурсного відбору 2 адміністратори були призначені на віддалене робоче місце 02 січня 2020 року.

IMG 2096

IMG 2102

За короткий період часу спеціалісти пройшли навчання в ДП «НАІС» та отримали доступ до державних реєстрів, у міграційній службі Херсонської області та отримали доступ щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та для виїзду за кордон.
12 лютого 2020 року особисто перевірити новий ЦНАП та ознайомитися з роботою контрольного пункту в’їзду/виїзду «Чонгар» прибули Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда, Голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, Постійний представник Президента України Антон Кориневич, Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, голова Меджлісу Рефат Чубаров, Мустафа Джемілєв та інші.

IMG 2095

IMG 2098

IMG 2100


Гості ЦНАПу були вражені кількістю адміністративних послуг соціального, земельного напрямку, реєстрації бізнесу та нерухомості, оформлення паспорта громадянина України, запровадженню послуг з реєстрації автотранспортних засобів та заміни посвідчень водія.
Крім того, новизною вказаного закладу є наявність мобільного кейсу, який дасть можливість виїзду адміністраторів ЦНАП за викликом до осіб, які не мають змоги пересуватися самостійно, запровадження програмного продукту Connect by Bewarned (Android, iOS), яке дозволяє спілкуватися людям з вадами слуху з людьми, які добре чують. Даним продуктом зацікавилася Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда, яка планує запровадити його у соціальних закладах.
Гості були приємно вражені умовами обслуговування мешканців тимчасово окупованого Криму та жителів Чонгарівської сільської ради Генічеського району. У ЦНАпі працює електронна черга, онлайн запис на чергу через сайт Новотроїцької селищної ради та безпосередньо завітавши до ЦНАПу, платіжні термінали, дитячий ігровий куточок, сповивальний столик та зручні дивани для очікування. Ми працюємо для Вас!

IMG 2106

IMG 2014

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88