Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 09-02-2020 Переглядів: 739
Тригубка Світлану Миколаївну - спеціаліста селищної ради В цей дорогий для серця деньБажаєм квітів ...
Шановні працівники органів статистики !
Розміщено: 10-09-2020 Переглядів: 1050
Щиро вітаємо Вас із професійним святом –  Всесвітнім Днем статистики. Статистичні дані мають ...

Комунальники звітують.

             Новотроїцьким житлово-комунальним підприємством у період з 02.10.2020 по 08.10.2020 року було прийнято та відпрацьовано 15 заявок: на поховання – 3, в тому числі один померлий громадянин від ускладнень коронавірусного захворювання, 1 на послугу автовишки, 1 - на опломбування лічильників водопостачання, 2 на послугу асенізаційної машини та прочистки каналізації, та  інші заявки з виконання ремонтних робіт систем водопостачання та водовідведення, електрообладнання, здійснення перерахунку нарахувань, заміни особових даних і кількості проживаючих. 

IMG a19920b7d3c3a6dde1aea9d8b97461f5 V

           За даний період було 5 відключень водопостачання: два пориви у приватних домогосподарствах і один на центральному водопроводі та два у зв’язку з аварійно-відновлюваними роботами. Проведено роботи по перепідключенню до системи водопостачання будівлі  «Ощадбанку». Слюсарями АВР постійно проводиться робота по заявкам абонентів: усунення аварійних ситуацій, установка лічильників, підключення,  ремонтні роботи системи водопостачання та водовідведення, відключення башти для проведення ремонтних робіт та усунення поривів.     

              Прочистка мереж водовідведення в двоповерхових будинках та в Троїцькому парку, вивіз твердих побутових відходів  проводиться згідно графіка. 30 вересня  завершено поливний сезон.

            Робітниками з благоустрою щоденно здійснюється підмітання, збір сміття та просапування земельних ділянок, клумб  в Троїцькому парку і на центральних вулицях. Проведено покос  трави  мотокосою: по вул. Садова, Соборна. Здійснюється збір та вивезення опалого листя по вул. Каштанова та на території парку. Для уникнення підтоплень дощовими водами проводиться покос та розчистка від сміття ливневих лотків по вулицям Сонячна, Гоголя, Каштанова.

IMG 115cfdbed92fd00a16766e4be41bea72 V

                  Цього тижня здійснено частковий ямковий ремонт асфальтного дорожнього покриття, по вулицям: Садова, Гагаріна, Шевченка, Каштанова, пров. Базарний.

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88