Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 12-18-2020 Переглядів: 1878
Клименко Олену Миколаївну - депутата селищної ради Дозвольте вас сьогодні привітати,Міцного вам ...

Онлайн-практикум для директорів.

17 лютого 2021 року на базі навчально-методичного кабінету центру з обслуговування закладів та установ освіти Новотроїцької селищної ради відбувся п’ятий методичний практикум «Система оцінювання учнівства закладів загальної середньої освіти в контексті Нової української школи» в рамках роботи освітньої толоки.

Screenshot 2

Учасниками онлайн-практикуму були директори та директорки закладів загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради, їх заступники та заступниці.

Під час роботи заходу представники та представниці адміністрації: проаналізували відкритість, прозорість і зрозумілість системи оцінювання учнівства; розглянули роль і значення внутрішнього моніторингу в процесі відстеження та, при потребі, коригуванні результатів навчання здобувачів та здобувачок освіти; окреслили актуальність спрямованості системи оцінювання учнівської молоді на формування в них відповідальності за результати своєї освітньої діяльності. 

За результатами роботи онлайн-практикуму було взято курс на модифікацію системи оцінювання учнівства закладів загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88