Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Привітання з Днем усиновлення

Відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 № 1088/2008 щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення. З метою вшанування у цей особливий день безмежної любові до дитини, начальник Управління гуманітарної політики Олег СМІРНИХ привітав родину Левченко. «Усиновити дитину -  означає проявити милосердя.  Цей вчинок заслуговує на повагу та пошану оточуючих. Висловлюємо велику вдячність всім усиновлювачам, які небайдужі до дитячої долі», -  зазначив він.

Усиновлення

Усиновлення – це пріоритет та захист для дитини, яка втратила своїх батьків. У Новотроїцькій громаді  на сьогодні 3 сім’ї, які бажають взяти на виховання в свою сім’ю дитину-сироту або дитину, позбавлену, батьківського піклування, на правах рідної дитини.

Всього у Новотроїцькій селищній раді усиновлено 28 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ще 54 хлопчиків та дівчаток різного віку, в переважній більшості з братами та сестрами, перебувають на обліку з усиновлення, і чекають на свою люблячу родину.

Щиро сподіваємося, що серед нас є люди, які своєю любов’ю, милосердям і турботою відкриють свої серця і двері домівок для цих дітей. Пам’ятайте - дитина чекає на Вас!

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88