Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти селища!
Розміщено: 09-25-2020 Переглядів: 276
Вітаю всіх Вас з професійним святом –Всеукраїнським Днем дошкілля! Бути вихователем – це величезна ...
Шановні працівники позашкільних навчальних закладів селища!
Розміщено: 09-25-2020 Переглядів: 263
Щиро вітаю Вас із Днем позашкільника! Позашкільна освіта розвиває здібності і таланти наших дітей ...
05.10.2020 р. о 10:00 у залі засідань Новотроїцької селищної ради (ІІ поверх) відбудеться позачергове пленарне засідання 68 сесії селищної ради VII скликання

До уваги внутрішньо переміщених осіб.

Повідомляємо, що  внутрішньо переміщені особи можуть скористатися своїм виборчим правом за місцем перебування та взяти участь у місцевих виборах. Для цього треба звернутися із заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни виборчої адреси. Термін, до якого здійснюється ця процедура - до 9 вересня включно.

Як змінилась виборча система та що треба знати виборцям, які восени прийдуть голосувати на місцевих виборах — пояснення ЦВК.

Вибори на новій територіальній основі

Відповідно до прийнятих змін до законодавства у 24 регіонах України утворено 1470 нових територіальних громад. Також 17 липня верховною Радою була прийнята ще одна постанова про утворення і ліквідацію районів, їхнє укрупнення. Таким чином відтепер для виборців буде голосування у територіальній громаді.

Детальніше: Як змінилась виборча система та що...

УВАГА! Нове у законодавстві! Зміна виборчої адреси виборця.

Звертаємо вашу увагу на те, що це не тимчасова зміна місця голосування, яку ви мали можливість зробити на виборах Президента України та парламентських виборах, змінивши місце голосування лише на один день виборів та отримавши посвідчення, а саме зміна виборчої адреси.

Детальніше: УВАГА! Нове у законодавстві! Зміна...

Як розібратися з новими бюлетенями? Що ще треба ставити окрім галочки чи хрестика, і де саме?

Нова форма виборчих бюлетенів зустрінеться там, де виборці обиратимуть депутатів міської, селищної чи сільської ради, якщо в їхній територіальній громаді 10 тисяч і більше виборців (не мешканців у населеному пункті, а саме зареєстрованих виборців). Також такий бюлетень матиме кожен виборець для голосування за депутатів районних рад і ще один - для голосування за депутатів обласних рад.

Детальніше: Як розібратися з  новими бюлетенями?...

Місцеві вибори 2020: що потрібно знати

25 жовтня в Україні пройдуть місцеві вибори. Вони будуть незвичними - по-перше, через карантин, а по-друге - через новий Виборчий кодекс.

Карантинні обмеження і зміни в законодавстві ускладнять організацію місцевих виборів.

Нові виборчі системи

Цього року чергові та перші вибори депутатів місцевих рад будуть організовуватися і проводитися за новими виборчими системами.

Детальніше: Місцеві вибори 2020: що потрібно знати

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88