Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо!
Розміщено: 09-02-2020 Переглядів: 739
Тригубка Світлану Миколаївну - спеціаліста селищної ради В цей дорогий для серця деньБажаєм квітів ...
Шановні працівники органів статистики !
Розміщено: 10-09-2020 Переглядів: 1048
Щиро вітаємо Вас із професійним святом –  Всесвітнім Днем статистики. Статистичні дані мають ...
Представляємо до Вашої уваги відеоролик про наше рідне селище. Пісня "Мій Новотроїцьк" слова Олени Олійник, музика Артема Лахматова.Співають солісти Миколаївської філармонії Володимир Іванов та Ірина Лозова, а також заслужений працівник культури Людмила Лахматова. Фото О.Спільного та А.Ростовського.

Оголошення

До уваги!

Шановні учасники виборчого процесу! Відповідно до рішення Новотроїцької селищної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 серпня 2020 року № 15, на період дії карантину, заборонено присутність сторонніх осіб на території комунальних закладів. Таким чином, з метою недопущення поширення епідемії, проведення передвиборної агітації у зазначених закладах заборонено.Для нас здоров’я дітей - це найбільша цінність, тому ми будемо робити все щоб його зберегти!

731c16e6aaa4d5397465f95f76115ebb

Детальніше: До уваги!

Зверніть увагу!

Новотроїцьке   районне управління   Головного   управління Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомляє, що наприкінці вересня - на початку жовтня 2020 року, планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на території Херсонської області шляхом розповсюдження принад з вакциною за допомогою авіатранспорту.

Детальніше: Зверніть увагу!

Увага! 1 вересня сплив термін сплати земельного податку за 2020 рік!

30003zemlyatax 1Новотроїцька  селищна  рада нагадує    власникам земельних ділянок,   земельних  часток (паїв) та землекористувачів  про завершення терміну  сплати земельного податку за 2020 рік  згідно ст.287 Податкового кодексу України. 

У разі якщо платник податків не сплачує нараховану суму земельного податку до встановленого  строку, податковим органом   такий платник податків  притягується  до відповідальності у вигляді штрафу в розмірах:

Детальніше: Увага! 1 вересня сплив термін сплати...

Шановні мешканці Новотроїцького району!

З метою наближення адміністративних послуг до мешканців громади рішенням виконавчого комітету Новотроїцької селищної ради від 05.08.2020 року запроваджено виїзний прийом громадян адміністраторами відділу «Центр надання адміністративних послуг» Новотроїцької селищної ради за місцем проживання, згідно графіка.

 Кожен громадянин має змогу отримати якісні та швидкі адміністративні послуги :

Детальніше: Шановні мешканці  Новотроїцького району!

Комплексні адміністративні послуги

Відтепер послуга « єМалятко» доступна для батьків новонароджених не лише мешканцям нашої громади а й для всіх мешканців Новотроїцького району протягом місяця від дня народження дитини.

20200221125916

Детальніше: Комплексні адміністративні послуги

Інформація до відома.

14 травня на позачерговому засіданні Уряд ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.
Такі зміни дозволять повне торговельне обслуговування населення, зокрема, через роботу непродовольчих ринків, які працюватимуть за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів. 
Рішення набуде чинності після опублікування.
Більш детально за посиланням https://www.facebook.com/khersonRVAMU/photos/a.1165590333560791/2890723057714168/?type=3&theater

До уваги голів ОСББ

В рамках проекту ЕС / ПРООН «Houses» майже щотижня проводяться безкоштовні вебінари, оналайн - зустрічі, лекції, тренінги по ряду актуальних питань  в діяльності ОСББ, з метою надання практичної допомоги.

зоом

Детальніше: До уваги голів ОСББ

Результати конкурсу з визначення виконавців робіт для виготовлення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів!

Новотроїцька селищна рада інформує, що 22.04.2020 р. о 14.00  проведено повторний конкурс з визначення виконавців робіт для виготовлення  технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів: смт Новотроїцьке, с. Захарівка, с. Благовіщенка, які знаходяться на території Новотроїцької селищної ради Новотроїцького району Херсонської області.

За результатами конкурсу переможцем визнано ДП "Центр державного земельного кадастру" відповідно до поданих пропозицій.

Нагадуємо!

Відповідно до постанови КМУ 25.03.2020 № 239 карантин продовжено по всій території України до 24 квітня 2020 р. На період карантину заборонено роботу торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі:
1. Продуктами харчування;
2. Пальним;
3. Засобами гігієни;
4. Лікарськими засобами та виробами медичного призначення;
5. Ветеринарними препаратами, кормами;
6. Пестицидами та агрохімікатами;
7. Насінням і садивним матеріалом;

Детальніше: Нагадуємо!

Результати конкурсу з визначення виконавця робіт з експертної грошової оцінки!

Новотроїцька селищна рада інформує, що 20.03.2020 р.о17.00  проведено конкурс по визначенню суб’єктів оціночної діяльності в сфері експертної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення для виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

Детальніше: Результати конкурсу з визначення...

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88