Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

21.09.2021 р. о 10:00 у залі засідань Новотроїцької селищної ради (ІІ поверх) відбудеться пленарне засідання 16 сесії селищної ради VIІI скликання

Проекти рішень Новотроїцької селищної ради

Проєкти рішень сесії

ПЕРЕЛІК ПРОЄКТІВ РІШЕНЬ XVI СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

 

01

Про затвердження положення Сиваської місцевої пожежної охорони у новій редакції.

02

Про зміни до рішення сесії селищної ради від 26.11.2020 р. № 11 «Про створення фінансового управління Новотроїцької селищної ради, затвердження Положення про фінансове управління та вжиття заходів щодо його державної реєстрації»

03

Про надання згоди на прийняття з державної власності до комунальної власності державного майна

04

Про відкриття інклюзивної групи у Сиваському яслах-садку № 1 Новотроїцької селищної ради

05

Про припинення Чумацькошляхівського ясел-садка шляхом ліквідації

06

Про зміни до рішення сесії селищної ради від 07.06.2021 року № 528 «Про початок реорганізації комунальних підприємств»

07

Про відкриття групи короткотривалого перебування дітей у Громівському яслах-садку Новотроїцької селищної ради

08

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність громадянам Ушаковій О.І., Ушакову К.В., Ушакову О.В.

09

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Єрмакову В.А.

10

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Бєлошник О.М.

11

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Бондаренку М.П.

12

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Тріщуку О.В.

13

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Раімову Р.Т.

14

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ОСББ «СОБОРНА 2Б»

15

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Поліщуку С.С.

16

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гречанику С.І.

17

Про зміни до рішення сесії селищної ради від 12.02.2021 р. № 239 «Про зміни до договору оренди земельної ділянки гр. Пасльону М.О. та продовження його дії»

18

Про зміни до договору оренди землі гр. Козлова В.П.

19

Про зміни до договору оренди землі ФГ «ДАНІІЛ ТА СД»

20

Про зміни до договору оренди землі ФГ «ДАНІІЛ ТА СД»

21

Про зміни до договору оренди землі гр. Початуна В.Д.

22

Про зміни до договору оренди землі ФГ «ДАНІІЛ ТА СД»

23

Про зміни до договору оренди землі гр. Матрос Л.Д.

24

Про зміни до договору оренди землі СФГ «Колос»

25

Про зміни до договору оренди землі сільськогосподарського призначення та його продовження гр. Гузя С.В.

26

Про припинення договору оренди земельної ділянки з ФГ «ТРУД»

27

Про укладання договору оренди землі сільськогосподарського призначення з гр. Величком В.О.

28

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Серебрянській О.А.

29

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Голумбієвському І.М.

30

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Ворох Л.В.

31

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Плющова О.І.

32

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Зими Н.Ю.

33

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Глушко Н.К.

34

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у спільно часткову власність гр. Пархоменко О.І., Макаровій О.Г., Пархоменку О.Г.

35

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Федорової С.І.

36

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її  безоплатно у власність гр. Мазур Л.М.

37

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Чернявському М.А.

38

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Долматова Л.В.

39

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Долматовій Ю.І.

40

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її  безоплатно у власність гр. Василенку М.І., Василенку В.М.

41

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Козубській Ю.О.

42

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Козубському В.В.

43

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Козубському Р.В.

44

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Бурденюку В.В.

45

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Величку В.О.

46

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Ганюкову Ю.Г.

47

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянам Мілосьордовій Ю.А., Любцю А.А., Давидову Л.В., Давидову Д.Л., Давидовій Л.О.

48

Про членство у Всеукраїнській асоціації громад

49

Про хід виконання селищної програми соціально-економічного та культурного розвитку Новотроїцької територіальної громади за підсумками І півріччя 2021 року

50

Про зміни до селищної програми соціально-економічного та культурного розвитку Новотроїцької територіальної громади на 2021 рік

51

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Новотроїцької селищної ради Генічеського району Херсонської області на 2021 рік зі змінами та доповненнями. Додаток

52

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Гришину С.О.

53

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Карпову О.В.

54

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Литвиненко О.М.

55

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Іншакову Ю.О.

56

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Омелянчуку М.П.

57

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Переяленку С.О.

58

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Статівці А.І.

59

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Поляніку В.Л.

60

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Крищуку С.О.

61

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

62

Про зміни до договору оренди земель сільськогосподарського призначення Горбенка М.С.

63

Про укладання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з гр. Пінчуком В.М.

64

Про зміни до договору оренди землі сільськогосподарського призначення та його продовження гр. Додчук В.М.

65

Про зміну назви Одрадівського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Одрадівського ліцею Новотроїцької селищної ради у новій редакції

66

Про затвердження розпорядження селищного голови, виданого в міжсесійний період

67

Про зміну назви Громівського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Громівського ліцею Новотроїцької селищної ради у новій редакції

68

Про зміну назви Сергіївського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Сергіївського ліцею Новотроїцької селищної ради у новій редакції

69

Про зміну назви Дивненського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Дивненського ліцею Новотроїцької селищної ради у новій редакції

70

Про зміну назви Новомихайлівського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Новомихайлівського  ліцею Новотроїцької селищної ради у новій редакції

71

Про зміну назви Новопокровського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Новопокровського ліцею Новотроїцької селищної ради у новій редакції

72 Про зміну назви Олександрівського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Олександрівського ліцею Новотроїцької селищної ради у новій редакції

73

Про зміну назви Подовського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Подовського ліцею Новотроїцької селищної ради у новій редакції

74

Про зміну назви Сивашівського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Сивашівського ліцею Новотроїцької селищної ради у новій редакції

75

Про зміну назви Чкалівського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Чкалівського ліцею Новотроїцької селищної ради у новій редакції

76

Про зміну назви Сиваського закладу загальної середньої освіти № 1 Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Сиваського ліцею № 1 Новотроїцької селищної ради у новій редакції

77

Про зміну назви Сиваського закладу загальної середньої освіти № 2 Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Сиваського ліцею № 2 Новотроїцької селищної ради у новій редакції

78

Про зміну назви Новотроїцького закладу загальної середньої освіти № 1 Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Новотроїцького ліцею № 1 Новотроїцької селищної ради У новій редакції

79

Про зміну назви Чумацькошляхівського закладу загальної середньої освіти Новотроїцької селищної ради та затвердження Статуту Чумацькошляхівського ліцею Новотроїцької селищної ради у новій редакції

80

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (невитребувана земельна частка (пай) в натурі (на місцевості) для передачі у користування на умовах оренди гр. Волокітіну А.М.

81

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її безоплатно у власність гр. Бабіній С.В.

82

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (шляхом викупу) ПСП Агрофірмі «Сиваш»

83

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Русіній Н.С.

84

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жуковій В.І.

85

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сердюку М.Ю.

86

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в оренду гр. Поповичу І.Ю.

87

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь гр. Смокову В.М.

88

Про зміни до рішення сесії селищної ради від 09.04.2021 р. № 398 «Про укладання договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення з громадянами Куртаметовою Е.Ш., Зейтуллаєвою Е.Ш.»

89

Про припинення договору оренди земельної ділянки з гр. Найдьоновою К.М.

90

Про внесення змін до рішення ІІІ сесії селищної ради VIII скликання від 23 грудня 2020 року № 73 «Про бюджет Новотроїцької селищної територіальної громади на 2021 рік». Додаток

91

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії селищної ради від 12.02.2021 р. № 172 «Про затвердження додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Новотроїцької селищної територіальної громади»

92 Про зміни до селищної програми розвитку та підтримки КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ» Новотроїцької селищної ради Херсонської області на 2021 рік
93 Про зміни до рішення сесії селищної ради від 07.06.2021 р. № 559 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки»
94 Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Ковалю Є.В.
95 Про зміни та доповнення до селищної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту осіб з інвалідністю та окремих категорій громадян на 2021 рік

96

Про зміни до селищної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Новотроїцької територіальної громади на 2021-2024 роки

97

Про зміни до селищної програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Новотроїцької територіальної громади на 2021 рік. Додаток

98

Про погодження структури та затвердження загальної чисельності комунального некомерційного підприємства «Новотроїцька центральна лікарня» Новотроїцької селищної ради Генічеського району Херсонської області на 2021 рік

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88