Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення сесії Новотроїцької селищної ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Новотроїцької  селищної територіальної громади»

Відповідно до ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 р. №1160-ІV, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Новотроїцької селищної ради повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт – проект рішення Новотроїцької селищної ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Новотроїцької  селищної територіальної громади».

Основною метою прийняття регуляторного акта є раціональне, економне та ефективне управління ресурсами територіальної громади, для врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності Новотроїцької селищної територіальної громади.

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закон України «Про оренду державного та комунального майна».

Поштова адреса розробника проекту: 75300, Херсонська обл., Генічеський район, смт. Новотроїцьке, вул.Соборна, 73, тел. (05548)5-20-03

Проект регуляторного акта передбачає встановлення на території громади Новотроїцької селищної ради ставок орендної плати за комунальне майно.

З метою одержання зауважень та пропозицій електрону версію проекту  регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу розміщено  на офіційному веб-сайті Новотроїцької селищної ради  http://ntsr.ks.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати в письмовій формі за адресою: 75300, Херсонська обл., Генічеський  район, смт. Новотроїцьке, вул. Соборна, 73 або електронною поштою : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Селищний голова                                                                 

Петро ЗБАРОВСЬКИЙ

07.06.2021р.

Посилання для завантаження

Орендні ставки

Аналіз РВ про орендні ставки

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88