Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

ВИСНОВОК про відповідність проекту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік»

ВИСНОВОК                                                                                                 
про відповідність проекту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”

  1. Назва проекту______ Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік ________________________________________________________________
  2. Розробник проекту___Новотроїцька селищна рада_______________________________
  3. Доцільність прийняття проекту_ статті 7,10,12,271,274,277,281,282,284 Податкового кодексу України, підпункт 4 пункту 1 статті 69 Бюджетного кодексу України. Дотримання норм чинного законодавства.
  4. Повноваження, надані селищній раді для прийняття проекту _____________

__________п. 24. ч. 1. ст. 26  ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»_________

  1. Ефективність дії проекту та збалансованість інтересів_________________________

Прийняття рішення про встановлення ставок земельного податку на 2020 рік забезпечить стабільні надходження до селищного бюджету для фінансування розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища, задоволення потреб громадян.

 

  1. Чи включено проект до плану з підготовки проектів регуляторних актів сільської (селищної) ради

___________________________Включено_______________________________________

  1. Спосіб, дата та термін оприлюднення проекту___________________________

Проект регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено  на офіційному сайті Новотроїцької селищної ради http://ntsr.ks.ua та на інформаційному  стенді в адмінбудівлі ради з 26.04 2019 року.

           Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця  з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

  1. Дата підготовки аналізу регуляторного впливу проекту 26 квітня 2019 року
  2. Відповідність структури аналізу регуляторного впливу вимогам чинного законодавства структура аналізу регуляторного впливу відповідає вимогам чинного законодавства

Висновок. За результатами опрацювання проекту рішення сесії селищної ради

«Про  встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік»,  постійна комісія з питань бюджету, фінансів, планування та економічного розвитку   дійшла висновку, що даний проект відповідає вимогам статей 4 та 8 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” в повній мірі.

Голова постійної комісії з питань

бюджету, фінансів, планування

та економічного розвитку                                                                  Ю.О.Кімачук  

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88