Новотроїцької
           селищної ради




Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Вітаємо!

Вітаємо з Днем Народження!
Розміщено: 09-02-2020 Переглядів: 2045
ЛРІНА Юрія Васильович - старосту села Дивне   Сьогодні день народження у Вас.Хай щастя, ...
12.05.2021 р. о 10:00 у залі засідань Новотроїцької селищної ради (ІІ поверх) відбудеться пленарне засідання 9 сесії селищної ради VIІI скликання

Склад депутатського корпусу

  

СКЛАД
постійних комісій Новотроїцької селищної ради VIII скликання

З питань бюджету, фінансів, планування та економічного розвитку:

Ганжа Володимир Федорович               - голова комісії

Кудря Микола Анатолійович                 - заступник голови комісії

Чумак Наталія Вадимівна                     - секретар комісії

Бондар Ірина Георгіївна             

Філенко Геннадій Гаврилович  

З питань екології, земельних відносин, розвитку села та охорони
навколишнього середовища:

Супрун Олександр Денисович               - голова комісії

Сердюк Юрій Миколайович                  - заступник голови комісії

Анедченко Олена Павлівна                    - секретар комісії

Гогунський Андрій Миколайович       

Доценко Іван Іванович

З питань промисловості, будівництва, житлово-комунального
господарства та управління об’єктами комунальної власності:

Парицький Анатолій Володимирович - голова комісії                                         
Кібалко Віктор Микитович                     - заступник голови комісії

Мартинова Олена Володимирівна        - секретар комісії

Коротенко Олексій Миколайович                   

Сапрон Володимир Вікторович

З питань гуманітарної, соціальної політики

та взаємодії з засобами масової інформації:

Пінчук Наталя Семенівна                                   - голова комісії
Савочка Андрій Васильович                  - заступник голови комісії

Клименко Олена Миколаївна                 - секретар комісії

Коцегубов Юрій Анатолійович

Муренець Олена Миколаївна



Мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту
прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно – територіального устрою:

Крупа Наталія Пилипівна                                   - голова комісії

Дорогань Світлана Богданівна              - заступник голови комісії

Єресько Олександр Валерійович        - секретар комісії 

Жбанов Костянтин Степанович

Початун Валерій Дмитрович

список депутатів 01

список депутатів 02

список депутатів 03

список депутатів 04

список депутатів 05

список депутатів 06

список депутатів 07

список депутатів 08

список депутатів 09

список депутатів 10

список депутатів 11

список депутатів 12

Список депутатів VIII скликання 

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88