Новотроїцької
           селищної ради
Офіційний веб-сайт

Генеральний план селища

Як отримати дозвіл на будівництво приватного будинку

Як отримати дозвіл на будівництво приватного будинку не більше 2-х поверхів, загальною площею до 500 кв.м., господарської будівлі, споруди.

(за спрощеною процедурою)

Будівництво будинків з газоблоку під ключ в м

Розпочинаючи будівництво будинку на своїй ділянці в першу чергу треба перевірити наявність всіх документів, що засвідчують право власності або користування земельною ділянкою, а саме: державний акт, свідоцтво про право власності, договір оренди, договір суперфіцію, Витяг та інші. І тільки після цього займатися отриманням дозволу на будівництво приватного будинку.

Перший етап.  Переконайтеся, що

земельна ділянка має кадастровий номер та внесена до нового Реєстру. Крім того, важливою умовою є цільове призначення земельної ділянки, для будівництва житлового будинку воно повинно бути із назвою «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»  

Другий етап.  Отримати через Новотроїцький ЦНАП (вул. Соборна, 88) від уповноваженого органу містобудування і архітектури РДА будівельний паспорт на будівництво  будинку, господарських будівель і споруд.

До ЦНАПУ надають :

  • Заяву про видачу будівельного паспорту;
  • Завірену копію документу про право власності на земельну ділянку або про право її користування;
  • Попередній ескіз майбутньої забудови (топографічна зйомка, ескізний план та інше при необхідності);
  • Викопіювання з генерального плану земельної ділянки в  смт Новотроїцьке.

Термін видачі будівельного паспорту -  10 робочих днів.

Третій етап. Отримати технічні умови:

-  від Новотроїцького ЖКП на водопостачання та водовідведення;  

- від Новотроїцького РЕМ на електропостачання.

Термін видачі техумов – 10 робочих днів.

Четвертий етап. Направити через ЦНАП (вул. Соборна, 88)  до управління ДАБІ в Херсонській області повідомлення  про початок будівельних робіт.  Форму повідомлення (додаток 2) ви можете скачать на сайті dabi.gov.ua  за посиланням «Бланки документів».  Таке повідомлення потрібно заповнювати посилаючись на рекомендації ДАБІ. В іншому випадку будуть відмови в необмеженій кількості.

Дочекатися, коли на цьому ж сайті ДАБІ в розділі “Реєстр дозвільних документів”. буде зареєстровано повідомлення про початок будівництва. Таку реєстрацію, як правило, проводять в термін від 10 до 30 календарних днів.

Термін дії дозволу 3 роки з моменту реєстрації.

Корисні посилання

250 77 ntrr ntrda keror kmu vru vsu Без названия 2020 88